şükela:  tümü | bugün
  • 15 lira yani güncel döviz değerine göre 3.8 euro karşılığında, önceden hazırlanmış metinlerin girisini yapacak ekşi yazarı arayan bir ilanın e posta kutuma düştüğü uygulamadır.

arkadaş sen ürününün reklamını yapmak istiyorsan önce dürüst ol.

para karşılığı yazmak istesem senden önce binlerce lira teklif edenleri kabul ederdim.
  • bende mi bir problem var yoksa sistemde mi bilmiyorum fakat bana herhangi bir bildirim gelmiyor siteden. koyulan işler ile alakalı herhangi bir ilerleme de görülemiyor. çok basit işlere onlarca kişi başvurmuş ama sonuç ne olmuş ortada bir şey yok.

sistemin kesinlikle geliştirilmesi gerek. iş vereni bilmiyorum fakat iş arayanı tatmin eden bir sistem değil.
  • milletimize özgü ölücülüğü görebileceğiniz başka bir ortam.
  • çoğu ilana bakarak tanımını köle pazarı olarak yapacağım site.
  • bir data girişi için nereden yardım alırım diye düşünürken burayı önerdiler. olur mu olmaz mı derken bir deneyeyim dedim. bir kaç saatlik bir iş. ona göre ücret önerisi. bir kişi çıksa da versem diye düşünürken yaklaşık 70 kişi çıktı. bu haliyle gerçekten işlevsel ama duruma da üzülmedim değil... sadece öğrenciler değil mezunlar da yazmış, bir günü kurtaracak kadar paraya ihtiyacım var diye... üniversite öğrencileri neyse. hepimiz her zaman paraya sıkışıktık ama iyi dediğimiz bölümlerden mezun olanlarda da durum buysa...
  • bionluk sitesinin muadili olan site.
  • fikir olarak çok başarılı ancak maalesef yanlış ülkede olmanın sıkıntısını çekiyor.

link

--- spoiler ---

görev detayı türkiye'deki bilinen pazarlama ve reklam portallerinden biri için dünyadaki bu alanda en yeni gelişmeleri araştırılarak haftada 5 adet ayda toplam 20 adet kaliteli 2000-3000 karakter makale oluşturulması. makelelerin son derece akıcı, verilerle desteklenmiş ve türkçe kurallarına uygun olması ve wordpress arayüznden görsellerle birlikte yüklenmesi de beklenmektedir. çalışmaya başlamadan önce 2 adet test içerik üretilmesi beklenmektedir. gerekli beklentiler karşılanırsa uzun süre çalışılması planlanmaktadır. başvuran adayların boğaziçi üniversitesi ya da itü öğrencisi olmaları tercih sebebidir. bütçe: 750 tl
    --- spoiler ---

şu an yaygınlaşma döneminde belki mümkün değil ancak tutarsa ilanları bir süzgeçten geçirmesi gerekiyor ilerde.böyle ahlaksız teklif seviyesinde ilanlar kaliteyi bariz bir şekilde düşürüyor.bir de boğaziçi ya da itülü olsun istiyor hıyar