şükela:  tümü | bugün
  • 8 yaşındaki otizmli çocuğa, ailesi tarafından yaşam koçu olarak tutulan adamın uyguladığı şiddettir. ellerin kırılsın...

kaynak ve video;
    https://twitter.com/…tatus/1202839065302831104?s=19
  • k.o.ç.
  • (bkz: am koçu) hem de yaş.

ne güzel tartaklanır bu.
  • içimde kimseye nefret duygusu barındırmak istemiyorum fakat şunu yapan canlıyı karşımda paramparça edip yaksalar, yine de kılım kıpırdamaz sanırım... yaşattığını yaşamadan can vermesin.
  • sanırım olayın geçtiği yer clubsporium bostancı. kolundaki dövme de net bir şekilde görünüyor. kimliği kolayca tespit edilebilir.

ayrıca "yaşam koçu" olduğunu iddia edip şarlatan olmayan bir kişi var mıdır acaba? ailelerin de böyle tiplere kanacak kadar mal olmaması gerekiyor.
  • (bkz: yaşam boku)
  • çevremde sohbet etme şansı bulduğum herkese yıllardır denk geldikçe bir soru sorarım. soru aynen şu şekilde,

'' namus meselesi dışında vurup yere düşürdüğünüz ve ağzı burnu kan içinde kalan nakavt olmuş birine vurmaya devam eder misiniz? '' namus meselesini ayrı tuttum çünkü o zaman çok başka duygusal yanıtlar alıyordum.

buna cevap veren yaklaşık 40 arkadaşımdan 5 tanesi evet vururdum dedi. rakam az gibi görünse bile bence korkunç bir yüzdeye sahip bu durum.

bu videoda ise yere düşüp nakavt olan değil aksine kendini savunmaya bile sahip olmayan biri var. ve ona bu kişi vurmaya devam ediyor. ve bu adam o çocuk için herhangi biri değil bi yerde anne-babası görevinde orada bulunuyor.

yazık bir durum. çok yazık.
  • etraftakiler ne yapıyormuş dedirten hadisedir. geçen gün bizim salonda oldu bu işin benzeri, otizmli bir kardeşimiz hocası ile geliyor. ama otizm seviyesi biraz yüksek. hoca direk şiddet uygulamamaka beraber belki de işinin gereği biraz sert davrandı meleğe. ben ve benim gibi düşünen bir kaç kişi hocayı salondaki diğer tepkili gorillerin elinden zor aldık. şu videodaki bir olayda orada olsam soyunma odasından çıkarmazdım bu adamı o kısım da net yani.
  • tam bir orospu çocukluğu
    merak ettiğim diğer bir husus soyunma odasında kameranın ne işi var amk.
  • ınsallah hapis cezasi alir. ve insallah bu goruntulerin izletildigi bir kogusa duser. ınsallah onun bunun karisi olur dove dove iskence ederler. bu yaratiga aciyip o da insan diyenin de ayrica vicdanini sikeyim.

en buyuk acilari yasaman dilegiyle sayin orospu cocugu.