şükela:  tümü | bugün
  • mutluluk editi: @actionjackson tarafından çamaşır makinesi ihtiyacı karşılandı tek bir entry bile yazmadan sessizce halletti, iyi insanlar iyi ki varlar dediğimiz o nadide insanlardan biri olduğu için tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendisine. anne mutluluktan ağladı entryleri ile de destek olanlara ayrıca teşekkür ederim

edit 2: kurutma makinesi için de destek bekliyoruz
    ---
    istanbul esenyurt'ta yaşayan 9 yaşındaki emir'in ailesinin yardımımıza ihtiyacı var.
    zor durumda olduklarını üyesi olduğum bir otizm grubunda yazdıkları yorum ile öğrendim.

emir otizm ve epilepsi hastası. geçtiğimiz istanbul depreminde evdeki eski çamaşır makinesi hasar görerek tamamen bozulmuş. mali durumları el vermediği için yeni makine alamamışlar. anne çamaşırları elde yıkıyor. emir'in tuvalet alışkanlığı yok bezleniyor. bir de bez sızdırdığı için anneye daha çok çamaşır çıkıyor. aile bodrum katta yaşıyor. evde çamaşır kurutmak sıkıntılı, çamaşırları fön makinesi ile kurutmaya falan çalışıp yetiştiriyor. bazen tamamen kurumadan giydirmek zorunda kaldığını söylüyor. anne bitmiş durumda.

emir için özellikle kurutması da olan bir çamaşır makinesine ihtiyacımız var. ekşi sözlüğün gücüne inanarak durumu buraya taşımak istedim. ne yapabiliriz nasıl alabiliriz sizlerden destek istiyorum.

anneye ait bilgiler özelden verilecektir valilik onayı vs olmadığı için burada paylaşmak sorun olabilir.
  • başlığın bomboş kalması ne kadar acı.
    saçmasapan başlıklar gündeme otururken şuraya tek bir entry bile girilmiyor yazıklar olsun ekşi.
  • up
  • edit: alayım ben amk. adres verin nedir bi çamaşır makinası.

annenin nu arası gece 00:07 de bana mesajla ulaştırılmış. gece çişe kalkınca gördüm. @actionjackson a selamlar, hızlı davranmış. kesene bereket kardeşim.
  • çamaşır makinesi dediğiniz şey kaç para zaten. sözlük istese o parayı yarım saatte toplar.
    en azından başlığı yukarda tutun.

acilen çözülmesi gereken ufak bir mesele barındıran başlık.
  • kesinlikle destek olunmalı.
  • elimizden ne geliyorsa yapalım.
    ailenin hesap bilgilerine ulaşmak gerekiyor.
  • sadece çamaşır makinası ile olmaz, yapmışken en azından bir kaç yıllık deterjan masrafını da çıkaralım.
  • up up
  • up!!