şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
 • o zamanlar ben eskişehir'e 1 sene okumaya gelmişim, kimseyi tanımıyorum. koca fakültede bir sürü saçma sapan ders almışım eşlemede bir sıkıntı yaşamayayım diye. en tırstığım olaylardan biri grup projesine katılmak ve sunum yapmaktır. zaten kimseyi tanımadığım için özellikle böyle olduğunu düşündüğüm dersleri almamaya çalışıyordum. sessiz sessiz, kimseyle tanışmadan okulu bitirip gideyim derdindeyim. yine bu derslerin birinde, sınıfta 40'a yakın tanımadığım kişi vardı. ilk birkaç hafta hoca ders anlatırken diğer haftadan itibaren herkesin bir konu seçerek sunum yapması gerektiğini söyledi, aha dedim kaçtık kaçtık, en sonunda sıçtık.

  bir yandan düşünüyorum "lan ne anlatsak o kadar insan içinde?" diye. kafamda tasarladım, geldi hocaya hangi konuyu seçtiğimizi söyleyeceğimiz ve gün alacağımız tarih. o sıralarda otlukek de benim gibi kimseyi tanımıyordu. "grunge anlatmak istiyorum" dedi, pat diye arkamı döndüm, "aha grunge dinleyen biri" dedim. öyle insanlarla gidip tanışayım, sosyalleşeyim gibi kişilik özelliklerim genelde yoktur, derste mola verdiğimizde "nasıl tanışmaya çalışsam da tırsmasa benden" diye düşündüm. sonra sırasına gittim, dedim böyle böyle, ben de grunge dinlerimasfg. sonra birlikte bahçeye çıktık, konuştuk ettik, iyi anlaştık. hoca onun "grunge" konusunu tabii kabul etmedi, gitti ay ışığında şamata'yı anlattı. yıllar sonra gidip kitabını okudum, çok ilgimi çekmişti zira. onun için de teşekkürler!

  yine bundan yıllar sonra, ekşi sözlük'te tamamen tesadüfi olarak bir kez daha tanıştık. anksiyetelerimiz, dinlediklerimiz ve izlediklerimiz birbirine o kadar benziyor ki, otursak saatlerce konuşuruz herhalde.
 • (bkz: #67075713)

  gerçekçilikten uzak bir tanıma imza atmıştır. inanamayınız.
 • kendimi kimseye avukatım diye tanıtmadım hatta beni saçma sapan cinsellikle vurmaya çalışan kişiyi de herhalde daha önce entry'leri yüzünden engellemişim ki entry'i kotudur kotu vesilesiyle öğrendim. ilginç ve kalitesiz bir durum. uzun uzadıya cevap vermeyeceğim kadar çirkin.
 • yediğinden ben de istiyorum.
 • bu kadar benziyor olmamız beni korkutuyor, bir yandan da deli gibi sohbet ettiriyor. yirim.
 • sözlükte kalan son aklı başında insanlardan.

  yazar engellemeye girdiğim başlıktan entrysini alkışlayarak çıkmışlığım vardır.
 • kendisine femme fatale yazanlara hunharca gülen yazar* ilahi çocuklar.
 • ne zaman canım sıkılıyor ve evden çıkmaya üşeniyor olsam yanda bildirimi çıkıyor, telepatik bi bağımız olduğunu düşünmeye başladım. bi de "yha pff işm wr" demeden çıkıp gelen sayılı insanlardan olduğu için şanslıyım bence. zilliiii.