• otomobilinin sınırlarını zorlayan bir youtuber.

ara ara zevk alarak izliyorum.

siz siz olun sakın ha sattığı otomobilleri almayın...
  • motor yağı yerine kezzap koyunca motoru kucağına almış. iflah olmayacak artık o motor muhtemelen.

https://youtu.be/n0wezddtkvw
  • bir başka gereksiz "şark kurnazı" kanalı. adam açıkça para kazanma niyetiyle içerik ürettiğini zaten her videosunda vurguluyor, bunda sorun yok. ancak bunun için gerekirse "karı pazarlarım" şaşkınlığına insan anlam veremiyor. para için donunu satarsın anladık ancak çoluğunu çocuğunu da paylaştığın kanalda karı pazarlamak neyin nesi?
  • benzin deposuna döktüğü şeyler harici çektiği videolar hep fake'tir. ilk çektiği videoları dikkatimi çektiğinden abone olmuştum kanalına.

geçen yaz bu bir video çekti bir hayırsever bana ulaştı oyuncu laptopu hediye etmek istiyormuş ama ismi bende gizli kalacak dedi. laptopta şimdi aklımda değil ama hepsiburada'da satılan 3-4 bin liralık sağlam bir makineydi. her neyse bu çekilişe katılmak için videoya yorum atıp facebook'ta paylaşın tarzı bir şey istemişti. neyse çekiliş oldu ve kazanan güya 13-14 yaşındaki çocuk oldu. çocuğun hesabından tek yorum yapılmış oda çekiliş videosuna. bu çocuğa bilgisayarı verirken video çekeceğim vs diyordu ama sonradan tekrar açıklama yaptı neymiş kazanan çocuğun ailesine sosyal medyadan hakaretler gelmiş ailesi istemiyoruz demiş vs vs.

ha çekilişe katıldım mı ? hayır. ama bu tip ucuz ve basit numaralar yüzünden aboneliğimi geri aldım.
  • arabalarla ilgili aklınıza gelebilecek ne kadar antin kuntin düşünceler var ise hepsini denemiş youtuber arkadaşın kanalı.

henüz benzin deposuna işeme videosu çekmedi ama yakındır.

merak edenler için kanal adresi.
  • yakıta idrar karıştırma videosu çekmiştir.

bize kalan, kıçında başında torpil patlattığı, motor sıvılarına bira, votka, idrar karıştırdığı bu aracın plakasını bir kenara kaydetmek. yarın birgün satışa çıkarsa yanlışlıkla almayalım bu aracı.
  • son paylaşımına göre birileri garajına girip arabasının ön camına sıçmış.
    !!!dikkat bok içerir!!!
  • kafası kırık bir youtuber kardeşimizdir. opel astraya eziyet ediyor. yapacağı işkenceler bitince arabayı patlatmayı düşünüyormuş.
  • koca memeli bir karı yüzünden youtube ta linç yemiştir, haketmiştir

(bkz: burçin texas)
  • bir opel astraya ne yapılabilir ki daha sorusunun bedene girmiş hali. esas anlamadığım şey arabaya o kadar hayati arızalar yaptırdı ve onarttı, youtube tan bu kadar kazanılıyor mu diye merak etmeme sebep oluyor. en son arabanın kaputunda rastgele kesilmiş bir delik vardı ve balyozla tampona vurup airbag patlatmaya çalışıyordu.
hesabın var mı? giriş yap