şükela:  tümü | bugün
  • hem b2b hem de b2c olarak hizmet veren site.
  • sahibinden.com da sorun var diye girdiğim ama araç resimlerinin görünmediğini görüp anında kapattığım site. yapıyorsun bari üç kuruş ver de test ettir siteni.
  • piyasası 45-46 bin olan aracıma takasta -hasarsız olduğunu varsaymasına rağmen- 35bin teklif etmiş site. iyi kazanıyorlar demek ki.
  • geçtiğimiz ay maç izlerken reklamlarını gördüğüm site. denemekten zarar gelmez deyip yakın bir arkadaşımın satmayı düşündüğü arabasını oto.net’te sattık.

kolay bir şekilde, resmen birkaç tıklama ile hiç uğraşmadan arabayı sattık diyebilirim. araba satışı ile aynı günde paranın hesaba yatması da ayrı bir güzel oldu.

kesinlikle araba almak-satmak için güvenilir.
  • bir arkadaşım sayesinde tanıştığım ve 2 hafta once araba aldığım site. çalıştığım için koşturmaya vaktim olmadığından hizmetleri benim için süper oldu. tek yaptığım aracı seçip, bedelini ödeyerek oto.net’e vekalet verdim. tüm noter satış işlemlerini gerçekleştirdiler.
    üstüne üstlük aldığım arabayı ücretsiz olarak kapıma kadar getirdiler. daha ne olsun? bundan iyisi şam’da kayısı.