şükela:  tümü | bugün soru sor
 • trt haber kanalında yayınlanan program.

  adından anlaşılacağı gibi otomobil tanıtım programı. ancak görüp görebileceğiniz en saçma program.
  çünkü tanıtılan otomobilin neredeyse tüm özelliklerinden bahsederken aracın markasından bahsedilmez. logoyu bantladıkları aracı "şöyle güzel, burası çok iyi, orası olmamış" yorumlarıyla isim vermeden tanıtırlar.
  madem markayı saklıyorsunuz amacınız ne sizin?
 • buğün ilk defa denk geldim. program başlı başına şaka gibi.

  4x4 bir araç tanıttılar fakat aracın markasını, logosunu kara bantla kapatmışlar. aracın iyi ve kötü yönlerinden bahsediliyor ama aracın markası ne beli değil. allahaşkına o zaman ne diye tanıtıyorsunuz, amaç nedir? "hmmm bilmediğim ve göremediğim bir firma harika bir araç yapmış" mı? milletin vergisi bu komediye mi bütçe oluyor?

  artık kabak tadı veren yerli habercilik ve yerli televizyonculuk adına tarihe not düşülsün bu...
 • trtde birileri eğlensin araba kullansın program yapıyorum ayağına parayı götürsün diye yayınlanan şey. logo kapatmak ne lan. sığır mısınız? neymiş, reklam olmasınmış. o zaman bu da benim sikim hüsnü
 • arabanın teknik özelliklerini ben katalogtan da okurum. programın ismi oto yorum içinde yorum yok . bu sizin değil tüm otomobil programlarının sorunu .
 • türk televizyonunun geldiği noktadır. reklam, ürün yerleştirme vs. ayağına bu hale gelmiştir. arkadaş markasını kapatacaksan ne diye o programı yaparsın ki. bir de siyah bantla kapatmışlar tam komedi. zaten otomobilden biraz anlayan adam o aracın hangi marka olduğunu bilir. velhasıl kelam gereksiz ve mantıksız bir programdır.
 • abi sen koskoca volkswagen’e volkswagen diyemiyorsan yapma şu programı. adam ikide bir alman markasının b segment aracı diyor. zaten bunu söyleyene kadar da araç hakkında vereceği bilgiyi unutuyor. saçmalık.