şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • kendisiyle gayet seviyeli bir sohbeti sonlandirmak üzereyken kayıp olan sözlük yazarı.
    kaybolmayla alakam yok. zira konustugumuz konu ile ilgili bütün suçlamalarını kabul ediyorum ve gerektiği için yapıldığını düşündüğümden sonuna kadar görüşlerimi ayni yönde savunmaya devam edebilirdim.
    devletle olan görüş ayrılıkları bürokrasiyle çözülür, devlet hepimizin devleti dediği için ekliyorum bunu.
  • güzel ve kaliteli entryleri olan yazar.
  • atatürk düşmanı hdpli #52351119 #62666253 ss

bebek katili apo hayranı #52818986 ss

öcalan fedaisi #52580661 ss

bölücü pkklı #52390497 ss

türk bayrağına düşman #51886143 ss

kürtçüyüm demeye yüreği yetmeyen klasik hdpli. sosyalizm maskesi takar. özünde aşiret marabasıdır mantar gibi ürerler.

ek: yüreksiz yabani yazdıklarını silmiş ama o işler öyle olmuyor tabi ki, ekran görüntülerini ekledim. tekrar havlamak için hdp'nin barajı geçmesini umuyor olabilir.

(bkz: 100 yaşında baba olmak) başlığında 100 yaşında bir aşiret ağasının çocuk yaşta sayılabilecek bir kızla evlenip tecavüz etmesine "bir kürdün bu yaşta üremesi umut verici." diyerek kürtçülüğünü ele vermişti ama ss almayı akıl edemedim yazdığını silmiş maalesef.
  • uzun yol şöforlüğü yapmayan yazar. milliyetçilik ve ırkçılıkla da işi olmayan bir yazar.

doğru bulduklarını ifade etmekten başka gayesi de yok bu yazarın.*