şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 17 yaşındaki muavin arkadaş 3 gün önce yolculukta tanıştığı kıza kavuşabilmek için kafayı karartmış.. otobüsü kaçırmış.. neyse ki yarı yolda yakalanmış.. insanlardaki bu özgüvene hayranım..

  --- spoiler ---

  çılgın muavin

  çalıntı otobüsle kız kaçırmaya giderken yakalandı

  - istanbul'da bir otobüs firmasında muavinlik yapan 17 yaşındaki genç, 3 gün önce yolculuk sırasında tanıştığı kızı kaçırmak için çaldığı otobüsle izmir'e giderken bursa'da bir akaryakıt istasyonunda gözaltına alındı

  bursa (aa) - istanbul'da bir otobüs firmasında muavinlik yapan 17 yaşındaki genç, 3 gün önce yolculuk sırasında tanıştığı kızı kaçırmak için çaldığı otobüsle izmir'e giderken bursa'nın orhangazi ilçesinde bir akaryakıt istasyonunda yakalandı.

  gebze-orhangazi-izmir otoyolu'ndaki akaryakıt istasyonuna gelen 34 bad 058 plakalı otobüsün içinde yolcu olmadığını ve aracın yaşı küçük biri tarafından kullanıldığını gören istasyon çalışanları, şüphelenerek durumu jandarmaya bildirdi.

  olay yerine giden orhangazi ilçe jandarma komutanlığı ekipleri, otobüsün istanbul'dan çalıntı olduğunu belirledi. otobüsü kullanan 17 yaşındaki m.g. gözaltına alındı.

  bir otobüs firmasında muavin olarak çalışan m.g'nin, jandarmadaki ifadesinde, 3 gün önce çalıştığı otobüste izmir'de yaşayan bir kızla tanıştığını, onu kaçırmak için tuzla'da park halindeki otobüsü düz kontak yaparak çaldığını söylediği öğrenildi.

  m.g, jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. otobüs ise sahibine teslim edildi.

  --- spoiler ---
 • adamın dibi.