şükela:  tümü | bugün
  • bence gidilmesi gerekir.
    bir keresinde ankarada otobüse bindim. bandırmaya gidecektim. ankara bandırma arası 8 saat sürüyor.
    ancak zaten yol boyunca ankara-eskişehir yolu üzerinde yarım saat süren mola yerleri vardır. eskişehir garajına girersin. orda da 15-20 dk mola verirsin daha sonra bursada durursun orda da 20 dk filan beklersin. daha sonra bandırmaya gider doğrudan .
    otobüse bindikten sonra bilet kontrolü ve yola çıkış anında feci bir çişimin geldiğini farkettim. hadi idare ederim dedim. nede olsa 1,5-2 saat sonra mola verilecek. ama dayanılır gibi değildi. sıktım kendimi sıktım sıktım. up uzun 2 saat yaşadım. ama bir baktım mola yerini es geçmişiz. muavine sordum ne zaman mola vereceğiz diye.
    kamil koç un meğerse o saatte ekspress otobusu imiş ve eskişehire kadar mola yokmuş.
    haskkktrrr diye geçirdim içimden. ama erkeğizya çiş molası istemek ayıp kaçar dedim.
    ama gerçekten dayanamıyorum. altıma kaçıracağım. hadi kendini sıktın bu kadar iki saat daha dayanmaya çalış dedim. ilk 2 saatlik bölüm meğer işin introsuymuş.
    müzik dinliyorum aklıma birşeyler getirmeye çalışıyorum. uyumaya çalışıyorum yok arkadaş altıma kaçıracağım nerdeyse o biçimde baskı yapıyor çişim. zaten ikram çayı kahve içmek mümkün değil. millet içerken ben salıvereceğim diye korkuyorum.
    eskişehire girdik hadi idare et dayan diyerek kendimi tutuyorum.
    eskişehir garajı onune geldik. bir iki kişi indi ve otobüs devam etti. laa noluyoz dedim muavine tekrar sordum neden girmiyoruz diye.
    abi yolcu yokmuş inenleri bıraktık devam ediyoruz bursaya kadar dedi.
    bursaya kadarda 2 saate yakın yol var. şimdi boku yedik diyorum içimden. lan altıma işesem kururmu. bardak istesem işesemmi diye düşünmedim değil ama yanımda sürekli konuşan ve askerlik anılarını anlatan adam var. nasıl işeyebilirsin ki.
    mola ver işeyecem desem yuhh amk genç adamsın tut çişini derler diye utanıyorsun.
    gece vakti olmasa durdurun otobusu ben iniyorum diyeceğim yeminle.
    hayatımdaki en sıkıntılı berbat ve acı dolu iki saatini daha geçirdim otobüste. nasıl altıma işemedim hala şaşarım. mesane testis penis baskı pompalıyor. contalar patladı patlayacak derken bursaya girdik.
    otobüs resmen parketti. acilen insem kesin altıma kaçırıcam tuvalet yolunda işemeye başlıyacağım altıma o kesin.
    ben fazla acele etmeden ama takımları sıkarak wc ye girdim.
    10 dakika işemişimdir. hemde tazyik hiç değişmeden aynı psi basıncı ile.
    hem rahatlayıp hem acı çekiyorsun öyle böyle değil.
    o güne kadarki ve o günden sonraki mola yeri wc lerine verdiğim en rantıbıl çiş parasıdır herhalde.
    diyeceğim o ki. otobüse binmeden önce mutlaka işeyiniz.
    mola yerlerinde nolur nolmaz diye yine işeyiniz.
    otobüste yanınızda çocuk yoksa bahane edip otobusu durduramazsanız benim çektiklerimi çekersiniz aklınızda bulunsun