şükela:  tümü | bugün
111 entry daha
 • daha önce başlık açıldı mı bilmiyorum. açıldıysa affola.

  twitter’da denk geldiğim durum. kendisine vuran genci öyle bir bir dövüyor ki adamın gözlerinin önünden hayatı film şeridi gibi geçmediyse bir şey bilmiyorum.

  https://twitter.com/…tatus/1298152892386496512?s=21
 • önce olayı teknik analizini yapalım;

  genç, işi kesinlikle bilmiyor. yumrukları dirsekten çıkartıyor, haliyle beklediği etkiyi alamıyor. darbeler karşı tarafı abandone edemediği gibi karşılık vermesi için ekstradan motive ediyor.

  dayı olaya hakim. salladığı yumruklara dikkat edilecek olursa hareket omuzdan başlıyor. yumrukların nereye isabet ettiği tam olarak görünmüyor lakin o yumruklardan birisi bile gencin yüz bölgesine gelmişse zaten olay bitmiş demektir. bence, genç ne olduğunun bile farkında değil o an. olay bittikten sonra çocuğun sallana sallana otobüsten inişi kendisini kaybetmiş olduğunu gösteriyor.

  neyse, olayın aslını astarını bilmiyorum fakat öyle önüne gelene yumruk atmaya çalışırsan sonun bu şekilde olur. belki de genç olayın başlangıcında haklı lakin karşı tarafa yumruk atarak kendisini haksız duruma sokmuş oluyor. ondan sonra başına geleceklerin sorumlusu da doğal olarak kendisi.

  pek üzüldüğümü söyleyemeyeceğim. hepimiz etrafımızda bu tarz ucuz kabadayıların olduğunu görüyoruz. birilerinin, bir şekilde bu arkadaşlara hak ettikleri dersi vermeleri gerekiyor. mesela bu gencin bundan sonraki hayatında böyle bir hareket yapmadan önce beş altı kere düşüneceğine, o düşünme sürecinde sakinleşip böyle bir hareket yapmaktan vazgeçeceğine eminim.
 • ahahahhaha o nasıl dayak lan!

  sartre romanı gibi, 16. yüzyıl floransası gibi, dali tablosu gibi... 2005 yılında cl finali kazanan liverpool gibi...

  resmen sanat eseri!
 • videoyu izlerken ben dayak yemiş gibi oldum. o nasıl bir yumruk serisidir kaptan.

  güzel bindirmişsin.
 • videoyu izlerken devrildim fena benzetmiş dayım. hele otobüsten kedi gibi ensesinden tutup atması harika.
 • kayıtta ses olsa her akşam işten geldikten sonra yemek hazırlarken açıp rahatlamak için izlerim. işin bütün stresini alır götürür.
 • gencin romantik dokunuşları partnerini harekete geçirmeye yetmiş. araçtan indirilirkenki durgunluğunda "çok pis vuruyordum neden böyle oldu ki birden" düşüncelerini okuyabildim. eeee genç, el sikini görmeyen kendininkini balta sapı zannedermiş.
 • gerzegi arabadan indirilişi adeta celtinmenlik dersi gibi. eline saglik şoför amca.
 • yeni ekşi sözlüğe hoş geldiniz

  öncelikle (bkz: aramaya inanmak)

  sonrasında "açıldı mı bilmiyorum" ne demek abi, başlık açmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar var

  (bkz: #92097576)
199 entry daha