• 14 saat otobus yolculugu yaparsin..ilk molada sigara icerken asik olursun...ucsuz bucaksiz konya ovasini gecerken ikinci molayi iple cektigini fark edersin...inince asik oldugunu dusunursun...cunku yalniz otobus yolcugulu yapmanin tek eglenceli yanidir hayal kurmak...
  • ilerde bir şeyler olacaksa bile bu bireyin erken boşalma sıkıntısı çekeceğinin habercisidir.

hayatını bu şekilde oldu bittiye getirerek yaşamayı bırakmalıdır.
  • geçen gün tanık olduğum durumdur.

16.02.2014 saat 02:30 ile 03:00 a.m sularında 34a numaralı metrobüste arkadaşımın yaşadığı olay. altunizade durağında inen şahsa sesleniyorum buradan, arkanda gözü yaşlı birini bıraktın :( *

sonradan edit: kafalar güzel tabi, 34g de olurmuş. hatta galiba oymuş.
    o kişinin bunu okuması ihtimaline karşı gelen tarif:

"16.01.2014 gece saat 2:30 03:00 civarı okmeydanı durağından metrobüse binip,altunizade durağında inip gold bilgisayarın önünde biriyle buluşup evine geçecekti. ( bunları telefon konuşmasından biliyorum.)

beyaz tenli,tahmini 1.70 boylarında iki kulağında da halka küpe vardı.

üzerinde ise uzun gri kaşe bir montu vardı. montun ense kısmında bilmem ne bilmem ne sports yazıyordu(internetten benzeri var diye bakındım ama bulamadım). siyah pantolonu,kırmızı ince bi kazağı, tek renk (kahverengi) new balance ayakkabıları vardı

en azından belki tanıyan çıkar."

evet bunu yazan arkadaşım. valla arkadaşım lan :(
  • herkes en az bir kez yaşamıştır bu duyguyu
  • 303 silivri otobusunde bir kıza aşık olmuştum resmen.. yaslı teyzeler mal mal kavga ederken birbirimizi hiç tanımayan biz bakısıp kafayı yaklaştırarak gülünsuyorduk... tam salagım o inince neden inmedim tekrar binerdim..
hesabın var mı? giriş yap