şükela:  tümü | bugün soru sor
  • benim bu.

hayatta oturmam amk ayakta gitmeyi tercih ederim. ne zaman otursam çaktırmadan bacaklarını değdirip yavaş yavaş köşeye sıkıştırıyorlar. resmen tacize uğruyorum sesimi çıkaramıyorum mağdur oluyorum. geçen bir hatun utanmadan elini bacağıma koydu, baktım yavaş yavaş penisime doğru yaklaştırıyor elini. en son penisimi kavradı, kötü kötü baktım, rahatsız olduğumu belli ettim fakat bana mısın demedi. en sonunda dedim "hanımefendi penisimi tuttunuz sesimi çıkarmadım, şu an taşşaklarımı okşuyorsunuz ve orası çok hassas bir bölge, arada bir canım yanıyor lütfen daha hassas olunuz". çekti elini triplere girdi amk. büyük sıkıntı anlayacağınız, sırf bu yüzden ayakta giderim daha iyi.
  • doktorlar bas bas bağırırken evcil hayvanınızı yatağa almayın diye. cık cık cık. şaka bir yana, böyle tipler var, beni ilgilendirmez, problem değil hatta iyi bile. geçip ben oturuyorum, ama sen niye benim suratıma kınarcasına, ayıplayarak bakarsın ki, herkes sen gibi yobaz ya da sapkın olmak zorunda mı, bok.
  • bunun metrobüs'te olan versiyonu]nu uzuuun bir dönem yaşadım. kadın kişinin yanına oturunca sanki ona asılıyormuşuz gibi bir hava yaratılması ve bu durumun aksini kanıtlayana kadar saçma sapan bir sürü hareket yapılması nedeniyle illallah ettim. en temizi ayakta durup kimseyle temas etmemek. (mesai saatlerinde tabi ki binmiyorum)
  • durduk yere bir "yedişün ayöl! şeftalü gibün amcümü sikecüler!!1!1!!!" ithamına maruz kalmamak adına gerçekleştirdiğim eylemdir.

ola ki ben cam kenarında oturduğum halde yanımda oturan kişi kalkıp yerine bir hanımkızceğizimiz oturduğunda da cama adeta avuçları vantuzlu peluş garfield misali yabışarak koltuğun kendi payıma düşen kısmının neredeyse 3'te 2'ye varan bir kısmından feragat edip bu tür bir kezofeminist feminazi atağına karşı kendimi güvenceye alırım.
  • kadınına bağlı ben türbanlıların yanında oturmam ne olur ne olmaz diye.
  • düzgün bir insansanız, rahatsız olursa yanınızdaki suçludur. yok eğer sapıksanız, oturmayın ltfn(!). sapığın çok olduğu ülkemizde, %50 den fazla ihtimalle sapık denk gelebilir, siz değilseniz alınmayın ama, insanlar kendini ekstra korumaya almakta haklılar maalesef. artık hayvan gibi hissiyatımıza göre karar vericez erkek-kadın her birimiz. yapcak bir şey yok.