• cok anormal olmayan bir seydir. keza sisman insanlar zaten mongol beyinlerin onyargili dusunceleri sebebiyle kendilerini sanki diger insanlarla esit degilmis gibi hissettikleri icin ve bu insanlar yuzunden siklikla kalpleri kirildigi icin (`kendine yapilmasini istemedigin seyi baskasina yapma` felsefesini onemserler) ekstra ozenli ve saygilidirlar. bu yuzden zaten yarim gotle otururlar toplu tasima araclarinda. kendilerine terbiyesizlik etmemek lazim gelir kanimca.

(basligi ustume yikan top olsun.)
  • parasini odediginiz koltugun bir kisminin isgale ugramasiyla sonuclanabilecek eylem.
  • senin obezliğinin ve yarınlar yokmuş gibi yemek yiyor olmanın topluma zararı var kardeş.haberin olsun.
  • yaz aylarında dayanılmaz bir ter kokusunu da beraberinde getiren olaydır.

haa zayıflar ter kokmuyor mu elbette kokuyor ama şiddeti artıyor kilo ile birlikte kanımca.

(bkz: çare iskandinavya)
  • şişmanlar bence hak yiyen insanlar. hastalık ya da hormonlar dolayısıyla kiloalanları bir kenara bırakırsak şişman biri başkasının boşlukta kapladığı hacme tecavüz ediyor. başkasından daha fazla yer kaplıyor. ve tıkınarak bu hacmi daha da genişletiyor. şişman birinin ihtiyacından fazla ev sahibi olan bir sömürgenden farkı yoktur.

ayrıca şişman, açın iaşesini de tıkınıyor.
  • gençler onlarla yan yana oturulur da sizinle nasıl aynı sosyal ortamları paylaşıyorum da ağzınızı burnunuzu elinize vermiyorum, ona şaşıyorum ben.

edit: otobüslerin koltuklarına sığamamak gibi komik bir argümanla saldırmışlar. şöyle bir şey var: o gelir düzeyinde insanlar, o otobüslerin bilet satış sözleşmelerine, belli şartlara uymak üzere onay verirler. otobüslerin tekli koltukları var. erken davranabilirsiniz. paraya kıyıp kiralık araç kullanabilirsiniz. oraya buraya salya akıtmak çiftleşme dönemlerinizde mi ortaya çıkan bir davranış, bilmiyorum ama komik bile olamıyorsunuz.

not: 1.87, 78.
  • koltuktan yere düşmeme neden oluyor her seferinde djmsmdkd şehirlerarası otobüste yanıma böyle biri gelmesin diye dua ediyorum bildiğin. yol boyunca eziyet çekiyorsun.
  • fatshaming akımını başlatan başlık.
  • açılın bu benim yıllarca kimse yanıma oturmadı ne zaman doömuşa binsem yanım boş kaldı otobüs boş değildi benim yanımda az yer kaldığı için oturmamayı tercih ettiler ve ben o çukura sürüklendim 155 kilo oldum ve ölsem daha iyi dedim ve ameliyat oldum şimdi ne desem boş bu insanlara oturmuyorsanız o insanın yerine koyunuz ve empati yapın toplumuzu bu kurtaracak empati yoksa yok olacağız
  • obezitenin bir hastalık olduğunu bilmeyen,yemek yedikleri için o kiloları aldıklarını sanan cahilleri gösteren oturmaktır.
hesabın var mı? giriş yap