şükela:  tümü | bugün soru sor
  • baş edit: yazar girisini de alıp götüne topukları vura vura tanzanyaya kaçmış, başlık başa kalmış...

(bkz: çocuğu açmak)

memeden süt çeken aletlerin otobüslerde kullanılması da aynı mevzuları yaşatacağından, engellenemeyecek durumdur. engellenmemelidir de. zira bebek otobüs dinlemez. kalabalık dinlemez. erkekse, hiç sikinde olmaz. kızsa da tabi basar yaygarayı kulak zarlarınız patlar. mazallah bekaret bakirlik falan... bunları da düşünün.

edit:

yanlış anlayanlar olduğu için tekrar yazayım, editleyeceğimde ayrıca ama bulunsun. anneyim, 23buçuk ay da bilfiil emzirdim oğlumu. gerek otobüste-sokakta, gerek emzirme odasında, gerek te orospu çocukları yüzünden saklanarak tuvalette. bebeğim emzirme örtüsünden nefret ediyor, açlık ya da huzursuzluk kabul etmiyor, sıkıyorsa emzirme. neden bebeğime eziyet edeceğim? hangi hakla? kuranda bile bebeğin hakkı olarak geçen, her damlası altından değerli o çok kıymetli sütü ben nasıl bebeğimden sakınırım? orospu çocukları şunu bilsinler ki, ettiğim beddualar elbet kendilerini bulacaktır. bebek ilk 3 ay hala kendini annesinin bir parçası sanır. artık göbek bağından beslenemediği için de her saniye tok olmak ister. lan zaten bilye kadar midesi var, 1 ayda büyüdüğü miktar yumurta kadar addediliyor. velhasıl, keyfi gezmelere de karışılmaz ama, zorunlu bi yere gitmeksi gereken anne evine geri mi dönsün orospu çocukları sulanmasın diye? ya da mikrop yuvası tuvaletlerde daha bağışıklığı gelişmemiş bebeye ne olur düşünemeden mi emzirmek zorunda kalsın?

not: o lanet olası emzirme örtüsünü her bebek kabul etmiyor malesef. misal oğlum. örttümmü direk açıyor ve çığlığı basıyordu. ee sonra?

gözünüzü siksinler de hakkınız kalmasın inşallah.
  • çocuğun olunca anlarsın

süt sağma aleti yerine emzirme örtüleri var, onlar çok elverişli bu gibi durumlarda. çocuğumuza tazesi varken sağılmış bayat süt verecek değilim herhalde!

imza: 45 günlük kız babası sözlük yazarı.

edit: çocuğun olunca anlarsın, dağda bayırda ovada karada havada fark etmez çocuk açsa her yerde emzirirsin arkadaş. öküzlük yapıp bakıp rahatsız etme sakın böyle birine denk gelirsen
  • yavrusunu besleyen bir anneye şehvet besleyebilecek bir hayvanın beyanıdır.
  • emziren kadından tahrik olan arkadaşlar dolacak birazdan buraya.

çok tahrik olan arkadaşlar, annelerinin kendilerini emzirdikleri memelerini düşünüp mastürbasyon yapsınlar, iyi gelir.

selametle.

edit: anlatım bozukluğu
  • çocuğunu emziren annenin memesine bile gözünü dikebilen sözlük yazarlarını ortaya çıkarmış anne davranışıdır.
  • başka yerde emzirme imkanı varken otobüste emziriyorsa ya inat olsun diye yapıyordur (bkz: feminazi), ya da vurdumduymazdır. her iki cinsten de haz etmem.
  • emzirmenin sadece karın doyurmaktan ibaret olduğunu zanneden testeron temalı zırvalar...

bir bebek ve anne arasındaki en güçlü iletişim yöntemidir de emzirmek. fiziksel ve ruhsal birçok faydası vardır anneye ve bebeğe.
    anne biziz ve bebekler bizim. bırakın da zamanı bizler tayin edelim.

bayım yoksa siz emzirilmediniz mi?
  • göz hakkı diyen kişilerin, zamanında anneleri onları emzirirken, göz hakkına saygı gösterip iyice açtığını düşünüyorum.

yoksa böyle bir mantık olamaz. emziren kadından tahrik olmak sapıklık ötesi birşeydir.
  • göz hakkı denen bir şey var ha !
    bunu yazan mahlukata verilecek en güzel cevap senin gözünü insanlığını senin gibi ipneler siksin şeklinde olmalıdır lakin ben terbiyemi bozmayayım.
    temennim şudur, başlığı açan zerzevat ! bir gün karın çocuğunu olmadık bir yerde emzirmek zorunda kalsın. belki bu yavşakça başlığı açtığın güne lanet okursun.
    ayrıca sözlüğün böyle piç ergenlerle dolu olduğuna inanamıyorum.

(bkz: piç)
  • bir anne tarafından doğurulmayan sapık trol gevelemesi.