şükela:  tümü | bugün
  • kendini bir bok zanneden türk kızıdır.

kızın yanındaki kişi inmiştir otobüsten, sizde ayaktasınızdır. hali ile boşalan yere oturmak istersiniz. fakat o da ne? hatun kızımızın bir anda bakışları falan değişir, oturmasını falan düzeltir, cam kenarında oturuyorsa eğer cama doğru gitmeye başlar cama yapışır, uzak durmaya çabalar vs.

lan ne oluyor amına koyim? biz de senin memelerine elleyip, dil atmayacaz herhalde, iki durak yolculuk yapacaz lan. ne bu herkesi sapık görme potansiyeli? sanki her yanına oturduğumuz kızı sikiyoruz amına koyim, ne bu gerginlik?

cidden anlaşılabilir bir şey değil. böyle bütün erkeklere potansiyel tecavüzcü coşkun muamelesi yapıyorlar ya, gerçekten çok sinirleniyorum. yanına oturduk ya, direk yazılcaz sanki amına kodumunun kızına.
  • daha guzel gorunsun diye yapiyor. hep ajda'dan ogrendiler bu numaralari.
  • başka bir yer boşaldığında, hemen boşalan yere kaçarsanız, çok pis göt olacak kızdır.
    (bkz: denedim biliyorum)
  • çok da kızılmaması gereken kızdır.

normalde ben de kızarım böyle durumlara; yanlarına oturma durumumda, özellikle götümün sağ lobunu dışarıda tutarım. (ki dostlarım bende göt namına bir şey yoktur)
    fakat burası türkiye arkadaşlar, kızlarımızın büyük çoğunluğu kendini bir bok sanan kezban'lardan oluşsa da -onlara bu özgüveni sağlayan erkeklerimiz- aynı zamanda onları pis ter kokularına ve taciz edici bakışlarına maruz bırakıyorlar.

o yüzdendir ki onlara kızmayın, sevin onları.
  • kendinden çok beni geren hanım evladı. bu arkadaşlar bir triplere giriyor ki dostlar sormayın sanarsın ingiliz kraliyet ailesi mensubu. kasıldıkça kasılıyor oturduğum yerde büzüşüyorum.

evet belki kendi çapında bir güzelliğin olabilir, belki olmayabilir zaten çoğunlukla olmuyor da e be mahlukat sen bana niye abaza, apaçi muamelesi yapıyorsun böyle garip bakışlar fırlatıyorsun inceden inceden tıslıyorsun. sanki dudaklarına yumulacaz şehrin orta yerindeki otobüste. neyse bu seks otobüsleri bize de denk gelmez. hay anasını bak yazarken bile strese soktun beni ulan.
    en fazla olcak şey dirseğimin senin memişlerine değme ihtimalidir ki bu durumdan bile kurtulmak için neredeyse o kolu götüme sokacağım. hasılı ben apaçi değilim sen de bulunmaz hint kumaşı değilsin. germe durduk yere ortamı. yapma arkadaşım nedir sendeki bu kuku mekanizması mantığı? şuna bak ya kukusu olan atsın tribi pipisi olan da çeksin her zaman. bak konuyu nerelere getirdin. abaza değilim diyorum inanmıyorsun...
  • her gün -bir de biraz alımlı ya da marjinalse- türlü türlü öküzle, lafla, tacizle uğraşması gereken kızdır.
  • şu durumda gerilmesi gayet doğaldır.
    (bkz: otobüste ereksiyon)
  • sevgilisine çok bağlı bir kız olma ihtimali, götü kalkık olma ihtimalinden azdır.
  • yanına otururken "acaba ben yanına otururken herhangi bir rahatsızlık emaresi verecek mi acaba" diye incelemeye kalkmanızdan rahatsız olmuştur.
    normaldir.
    damacanalara kem gözle bakıldığı, şortla otobüse binen kızın tacizci diye dayak yediği şu zamanlarda bu topraklar, çoook çok tehlikeli artık!