175 entry daha
  • kadını amdan ibaret gören ideolojinin esiridir. şeriata göre kadın zevklenmeye ve döllenmeye yarayan bir mahlukattır, kadınla erkek aynı ortamdaysa mutlaka sikişir.
  • ayyyy erkek var erkek..
  • londra'da bir trendeyim, son durakta ineceğim. 50 kişilik vagonda bir hatun, bir ben yan yana kaldık.
    daha 3 durak var. koltuklar dar. devamlı bir kol teması söz konusu. gerginllik hat safhada.
    adım gibi eminim hatun rahatsız oluyor ama bana tecavüzcü damgası vurmamak için de yerinden kalkmıyor.
    ben de hatunun (allah'ın gücüne gitmesin) tipsizliğini yüzüne vurmamak için kalkmıyorum.
    son durağa geldik. aynı anda kapıya yöneldik, "after you darling" dedim, "thank you love" diyip gülümseyerek yürüdü gitti.
    küçükçekmece banliyöde düşünsenize aynı muhabbeti:
    -önden sen buyur tatlım.
    -gerizekaaalı.
  • yanındaki erkeğin rahatsız edici bir tavır veya hareketini görmüş ise normal olan durum. yoksa gitsin beynindeki örümcekleri temizletsin.
  • tek koltukta oturuyor görünüp 2 koltukluk yere yayıldıkları için kalkmamız gayet normaldir.biraz saygı kibarlık nedir öğrenip usturuplu otursalar kimse yerinden kalkmaz.bunları boşa yazdığımıda biliyorum hala laf atan abaza topluluğu yaşadığı ve değişmediği müddetçe kızlar o tip erkeklerden ayı görmüş gibi kaçmaya devam edicektir.kadınları et olarak görmek yerine insan olarak görebilseler keşke ama insanlıktan nasibini almamış birine laf anlatmak ne mümkün!
  • `"boşalınca erkeğin yanından kalkan kız"` ekolünden gelen kızdır.
  • yaninda oturan kadin ya da erkek olsun fark etmez, rahat etmek isteyen kizdir. illaki erkegin yanindan kalkip bos yere geciyorsa adam ya yayilarak oturuyordur ya da ter kokuyordur.
  • bir kere yaptım bunu sözlük.
    adam beni takip etti benimle birlikte indi ve rahatsız mı oldun benden dedi?

bense siz iki erkek daha rahat konuşun diye kıvırdım yalan halbuki rahatsız olmuştum zibidinin tekiydi ama yapmış olduğu hareketle beni fethetti adam gibi adammış.
  • eğer önündeki yerler komple boşalmışsa kalkması normaldir. normal olmayan ise boş olmayan koltuklarda önündeki bayanın yanı boşaldığında hemen kalkıp onun tarafına oturmasıdır. siz öyle göt gibi kalırsınız, bakmaya üşenirsiniz. niye kalktı ki bu şimdi diye? bu durumlarda çevredekilerin de bakış açısı "aa niye kalktı ki bu hani ikili yer boşalsa neyse acaba sürttürdü mü bu sapık" moduna geçerler. o yüzden hiç sallamıyormuş gibi yapmanız çevreye bakmamanız en mantıklısı. ha bunun yanında biraz yakısılıysanız kız zaten pek kalkmaz evli veya sevdiği biri yoksa ama tüm bunlara rağmen kız yine de öndeki bayanın yanına geçiyorsa arıza modunda olduğunu bilip salağa yatmanız en iyisidir.
404 entry daha
hesabın var mı? giriş yap