527 entry daha
  • otobüs boşalınca kalkıp başka bir koltuğa oturdu.yüzümü daha net görünce gelip tekrar yanıma oturdu.bu seferde ben kalktım.
    şıllık bunlar ya!!
  • kadın yanı boş olsada oturmayarak öcaldığım kızlardır.
  • cinsiyet fark etmeksizin kimseyle yanyana oturmayı sevmiyorum onurunuza başlatmayın tonla küfür etmiş ezikler bir de ottan boktan inciniyor şu minnoş erkeklik onurunuz haha
  • belki yanında oturan büyükbaş bacaklarını ayırarak oturduğundan rahatsız olmuştur
  • tek oturmayı seven bir insan olsa gerek. yanımda kim oturursa otursun, aynısını ben de yapıyorum.
  • yanından biri kalkınca onuru zedelenen insanlar olduğunu bize gösteren kızdır...
  • ortadoğu coğrafyasında normal karşılanmalıdır.
  • size bir ergenlik dönemi dramımı anlatayım. suratımın o dönem fazla sivilceli olması mahvetti yıllarımı. aynaya bakmak istemiyordum en basitinden. otobüste yanım boş olsa da oturulmadığı zamanlar olurdu vebalı gibi... durum hiç öyle değil belki de ama psikolojik olarak bağ kurduğum tek durum sivilcelerimdi. şimdi böyle bi sorunum yok fakat bu durumu yaşadışımda kendimi suçluyorum, rahatsız mı ediyorum neden bi kadının yanında oturmak için yer değiştiriyor? çok da kafaya takmamak lazım ama insan kendini adını koyamadığı bir hisle baş başa buluyor. kısa süreli otobüs aşkları gibi platonik hayallerin bok yemesinden de olabilir kimse bilemez.
    (arka planda müslüm gürses kimsesiz kul çalarak okuyabilirsiniz)
  • yalnız yazar burada hint kumaşı olduğundan bahsetmiş
  • iki yer de boşsa babamın yanında olsam kalkarım bi erkek olarak:) geniş rahat mis
51 entry daha
hesabın var mı? giriş yap