şükela:  tümü | bugün
  • 2. el araç piyasasında girdiğiniz araç modeli ve km değerine göre ortalama araç fiyatı tahmini yapan faydalı bir site. aynı zamanda aracın kasko değerini de veriyor.
    www.otoendeks.com
  • güzel fikir, araba arayanlar ve satanlar için hızlı çözüm. aynı fiyatı araştırsan sen de bulursun ama belki 10 dakikanı alır, burada 10 saniyede alıyorsun sonucu, beğendim.
  • sektörde kafasına göre fiyat belirleyenlerin önünü kesecek olan sitedir. ikinci el araba almak isteyenlerin mutlaka öncesinde buradan bir fikir edinmesi gerekmektedir.
  • her marka model aracın motor hacmi, beygir, donanım ismi, şanzıman tipi vs ayrıntılarını da içeren sağlam bir veritabanları var.
  • takip ettiğim araçlar için çok gerçekçi sonuçlar veren site. nasıl çalıştığını merak ediyorum.
  • çok düşük fiyat veren site. bunu da bir galerici olarak yazıyorum. burayı övenler, ya reklam yapıyor, ya da piyasayı bilmiyor. örneğin, 2006 bmw 316i diyorum, internette pert olanı 48.000’den başlıyor, arabadan sayıp binmezsiniz. adam yazmış, boyasızı için 52.000 lira. tavan hariç boyalı olursa 41.000 lira.

bana tavan dahil, her yeri değişmiş 2006 model 316i bulursanız, 41.000 liraya, 10 tane alma sözü veriyorum.