şükela:  tümü | bugün
  • yapmayın demiyoruz, yine yapın reklamınızı da. kalıbına uydurun, usturuplu yapın kardeşim.

    süper firma, arabam dizel olmasına rağmen devamlı müşterisiyim.
  • ben filtre değişimini servisinde gaz ayarı ve bakımla beraber 50 tl'ye yaptırıyorum, burada 60 tl'ye sadece filtre satılıyor. nasıl uygun fiyatmış anlamadım açıkçası.
  • lpg sistemim için ecu (beyin) aldığım site. aracımın lpg sisteminin ecu'su bozuldu. aracım sekiz silindir bir araç ve ordu'da yaşıyorum. lpg sistemim de italyan landi renzo marka pahalılığı sebebiyle çok tercih edilen bir marka değil. ecu'nın sıfırı ne ordu'da var ne samsun'da ne de trabzon'da. sıfırı ortalama 3 bin tl olduğu için mevzu bahis siteden ikinci el olarak 480 tl gibi bir rakama aldım. havale ile ödedim. kredi kartı ile 40-50 tl daha pahalı oluyor. ürün 3 günde elime ulaştı. aracıma takıldı. arıza gitti. gelen ecu kitin tamirli olduğunu gördük (bunu bekliyordum). bu fiyata bu kadar köfte. kargo takip no bildirmediler. takip no için epey aramak,kovalamak gerekti. telefonlara ulaşmak çok zor. sitede yazan cep telefonu ve 0850'li numara çok meşgul. hatlara ulaşamayınca, bir de havale yaptığım isim kurum ismi değil de şahıs ismi çıkınca site dolandırıcı diye düşünmedim değil. neyse ki cep telefonuna ulaştık. çıkan hanımefendi kargo takip no verdi. kurumsallaşma yolunda biraz daha emek lazım.bunlar dışında sorunsuz bir alışveriş oldu.
  • beni çok büyük bir külfetten kurtardılar. en yakın lovato servisi 100 km mesafemde. bu pandemi döneminde gerekli parçaları yolladıktan sonra ücretsiz şekilde aracıma uzaktan bilgisayar yardımıyla bağlanıp gerekli ayarlamaları yaptılar. hem ilgili hem de çok kibardılar. olumsuz tecrübe yaşayınca nasıl şikayet ediyorsak, böyle güzel tecrübeler yaşadıktan sonra da hak eden firmayı takdir etmek lazım.
  • uygun fiyatlı ve aynı zamanda da kaliteli lpg parçaları satan,hayat kurtaran internet sitesi.
  • her türlü otogaz dönüşüm sistemine ait yedek parçanın yer aldığı, hızlı ve güvenilir bir site. gerek satış öncesi, gerek satış sonrası çok profesyonel çalışıyorlar.
  • map sensörü almakla başlayan alışverişimiz tüm lpg kitini almaya kadar gitti. bu süreçte sağolsunlar her anlamda fazlasıyla yardımcı oldular. aldığı paranın hakkını fazlasıyla veren, kaliteli bir hizmet sağlayan site.