şükela:  tümü | bugün
  • biraz parası az ama madem başlangıç diyoruz o zaman eyi.
  • 3500 ile nasıl oluyo lan o işler dedirtir insana.
  • yalnız yaşıyorum, durumum iyi, arabam var, haftasonu boşum. tüm bu özelliklere rağmen sevişmek için buraya yazıyorsa, gerisini siz düşünün. :)

edit: başlığı açan arkadaş entry'sini değiştirmiş. ilk entry yukarda saydıklarımdan oluşuyordu.
  • hep bu bakınızı vermek istemişimdir.

(bkz: cuma gecesi evde oturan ezik ve yalnız insan)
  • ne derseniz diyiniz. insanlara layık görülen yeni türkiye hayat tarzı.
    evin var mı? araban var mı. düzenli bir işin var mı?
    yok canım ne gezer deyince git bankadan çek kredi al bunları.
    ondan sonra da insanların hepsi kredi borçlusu. ama devletin kredi borcu yok.
    yazık ya ülkeme.
    istikrar geldi son yıllarda.
    evet istikrarlı bir şekilde hayatımızı ipotek ediyoruz bankalara.
    iş bankası konya şube müdürünün bir ifadesin de konya 2. ve 3. organize sanayi bölgelerinin 3 de 2 si bankalara ipotekli imiş.
    çalışan işçi bankaya çalışıyor
    iş veren de bankaya çalışıyor.
    çok ferah bir ülke.
    bilemiyorum altan bilemiyorum.....
    ne desem bilemiyorum. ...
  • bahsi geçen otomatik vites araba son model bir mercedes ise,
    2+1 ise manhattan’da ise,

3500tl maaş da köpeğini gezdiren elemana öder arkadaş. bize de bok yemek düşer.

(bkz: olaylara çok farklı bakan adam)
  • 2+1 ahır da var lüks daire de var. otomatik vites golf de var mercedes de var. çok değişken bir başlangıç opsiyonu (golfçü arkadaşlar alınmasın, küçük bir latife *).
  • paragöz ve tek özelliği güzel görünmesi olan bir kadın ile evlenmesini dilediğim bir yazar beyanı.

uzun yıllar çalışıp makina mühendisi olmuş. evi arabası alınmış. idare eder de bir işe girmiş. bunu ilan ederek neyi amaçlıyor?

sonucu söyleyeyim size. hani bir adam vardı şişman, maç izliyordu evinde. tv kapanıp kapanıp durunca tüm odayı ağzındaki salyalarla mixleyip dağıtmıştı.

ben bu yazar arkadaşın geleceğinde o adamı görüyorum.