• yalnız yaşıyorum, durumum iyi, arabam var, haftasonu boşum. tüm bu özelliklere rağmen sevişmek için buraya yazıyorsa, gerisini siz düşünün. :)

edit: başlığı açan arkadaş entry'sini değiştirmiş. ilk entry yukarda saydıklarımdan oluşuyordu.
  • 3500 ile nasıl oluyo lan o işler dedirtir insana.
  • türkiye'de evlilik paketi
  • bahsi geçen otomatik vites araba son model bir mercedes ise,
    2+1 ise manhattan’da ise,

3500tl maaş da köpeğini gezdiren elemana öder arkadaş. bize de bok yemek düşer.

(bkz: olaylara çok farklı bakan adam)
  • paragöz ve tek özelliği güzel görünmesi olan bir kadın ile evlenmesini dilediğim bir yazar beyanı.

uzun yıllar çalışıp makina mühendisi olmuş. evi arabası alınmış. idare eder de bir işe girmiş. bunu ilan ederek neyi amaçlıyor?

sonucu söyleyeyim size. hani bir adam vardı şişman, maç izliyordu evinde. tv kapanıp kapanıp durunca tüm odayı ağzındaki salyalarla mixleyip dağıtmıştı.

ben bu yazar arkadaşın geleceğinde o adamı görüyorum.
  • amk ben iki katıyla döndüremiyorum. yani döndüremiyorum demiyim de kenara anca 3-5 kalıyor.

ya yaşamayacam, ya para biriktirecem.

e haftada iki gün dışarıda yemeyeceksem, alkol almayacaksam, tuttuğum takımın maçına gitmeyeceksem, şık giyinemeyeceksem, tatile gidemeyeceksem neden bu kadar okudum amk?

avrupada bu saydıklarımı herhangi bir insan rahat yapabiliyor, yaşamak için çalışıyorlar. biz resmen çalışmak için yaşıyoruz.
  • istanbul'da yapılması biraz sıkan kombinasyon. ikramiyelerle beraber maaşım 3200'ü buluyordu ama şantiyeye yürüyerek genel merkeze servisle gidiyordum, ev de kiraydı. hayat standardım da dibe vurmuştu para yetişmiyordu sıfırdan ev kurduğum için. bunu yapan tek kişiyse helal olsun ama eve çift maaş giriyorsa gayet de yapılabilir.

sonra işten çıktım ve evi dağıttım, bana 5000 tl maaş verseler bile sittin sene düzenimi kuramam gibi asdhsjksjdsl. 1993 yılında stabiliteye karşı doğdum.
  • kuzenimdir kendisi.bir markette asgari ücretten biraz daha fazla alarak çalışıyor.fakat hem kendi hem de eşinin tarafı zengin.istanbul'da birkaç daire ve babadan kalan 1-2 milyon tl parası var.arabayı saymıyorum bile.
  • hep bu bakınızı vermek istemişimdir.

(bkz: cuma gecesi evde oturan ezik ve yalnız insan)
hesabın var mı? giriş yap