şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • dedi ve belediye otobusune bindi.

edit : yok öyle başlık açıp kaçmak...
    https://eksiup.com/228836c28265
  • böyle bir başlık açıp yazarım demenin yanında lafı bile edilmemesi gerekendir.
  • adamlığı bu kadar ucuz sanan zihniyetin ürünüdür, zararlıdır tecrit edilip zararsız hale getirilmelidir.
  • vites kolunu eline almayı seven bir yazan beyanıdır.adamlık kriteriniz buysa eğer,sizin tercihlerinize saygı duymak durumundayız.
  • her gün vites kolu okşayıp adamım diye gezene göre daha adam gibi geliyor.
  • dünyanın geri kalanında heralde 50 yıldır pek tercih edilmiyor düz vites araçlar. uzun yol otobüsleri falan bile ülkemizde 20 yıldır otomatik vitesli araçlar. sadece ülkemizde ekonomik denebilir duz vitesli araçlar.
  • "acaba aynı başlık benim aklıma gelmeden önce yüz bin kere falan açılmış mıdır?" diye bakmaya üşendiği halde adamım diye gezinen bir yazar tarafından açılmış çöp başlık.
  • param yetmediği için manuel vitesini aldım aynı modelin. bu sayede adam oldum çok mutluyum. her erkek bu hissi yaşamalı. o vites geçişlerinde sürekli debriyaj vites değiştirme tekrarı özellikle trafik olan yerlerde bacak kası çalıştığım günleri atlamamı sağladı. müthiş. anlayamazsınız..
  • bugün adamlığı koruyamadım, acım çok büyük. arabayı satıp akbilimsi kartlardan alıyorum hemen.