şükela:  tümü | bugün
  • pembe popolu ılık olma ihtimali olan erkektir.
  • başlığı açanın kuş serisi araç kullanma ihtimali kadar yüksek değildir.
    (bkz: modifiye şahin)
  • bir diğer ihtimal manuel vites erkeği işe gidince onun karısı ile güzel zaman geçiren vites erkeğidir.
  • böyle bir erkek değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=ntmsoifleqe
  • mercedes seven erkek olabilir. manuel bir mercedes alamıyor olabilir günümüzde bayiden.
  • parası olan erkektir. basıp parasını otomatik araç almıştır*. şaka bir yana yıllarca manuel kullanmış, otomatiğe önyargı ile yaklaşmış bir sürücü olarak, son 3 senedir otomatik vites candır diyorum, tabi bunda 7g-dct şanzımanın da etkisi olabilir.
  • bugün direksiyon sınavına(manuel araç) girerek sonunda ehliyet almaya hak kazanmış biri olarak ilk birkaç başarısız sınav denememden sonra otomatik araç öğrenme ve otomatik araçla sınava girme gibi bir düşüncem oldu ancak kiminle konuştuysam hep manueli önerdiler. ''yapma etme bak o kadar uğraşıyosun almışken manuel al sonra istersen otomatik araç da kullanabilirsin ama otomatik ehliyeti alırsan manueli asla kullanamazsın. en mantıklısı ve en zevklisi manueldir'' dediler ve evet pes etmedim manuel araçla sınava girdim ve geçtim.
    şu da var çoğu kişi otomatik aracı araç olarak görmüyor resmen onlar için çarpışan arabalardan ya da oyuncak akülü arabalardan farksız. ''ne var ki onda gaza bas git firene bas dur'' diyorlar. debriyaj olayı çok farklı ama. tam bir koordinasyon istiyor. otomatik hiç denemedim ama manuel gerçekten zaman, beceri, koordinasyon ve hakimiyet istiyor. daha farklı..*