şükela:  tümü | bugün
 • eren tekin tarafından türkiye'de satışı yapılan bir çok arabanın testlerinin yapıldığı, arabanın iyisiyle kötüsüyle tüm özelliklerini ve yeniliklerini sergilediği web sitesi. ayrıca çok çetrefilli bir otomobil blogu da diyebiliriz. araba almadan önce mutlaka bir göz atılması gereken bir yer.

  http://www.otomobildunyam.com/ eren tekin
 • tanıtımları iyi olan ama bir gün taklaya gelecek şöföre sahip site. normal aile arabalarını tanıtırken bile aracı çok ekstrem kullanıyor. bunun dışında aracın malzeme kalitesi vb. önemli konulara değinmeden 10 dk süren tanıtım videoları çekiyorlar. videoların bu kadar uzun olması gereksiz gibi.
 • her araba için hemen hemen aynı klişe lafları tekrar eden eren tekin adındaki bir vatandaş tarafından yönetilen internet sitesi.

  kendilerini sadece çektikleri test videoları nedeniyle takip ediyorum. otomobil seçimleri gayet başarılı, videolar görsellik açısından fena değil ancak eren kardeşimizin türkçe konusunda kendisini biraz geliştirmesi gerekiyor. zira hep aynı şeyleri geveliyor gibi geliyor bana.
 • güzel test videoları hazırlayan bir ekip. lakin belirtildiği üzere biraz klişe bir dil kullanımı var. daha acımasız ve gerçekçi olsalar daha iyi olabilir. sanırım reklam kaygıları da pek yok. bu sebeple rahatça şurası olmamış, burası olmamış diyebilirler gibi geliyor bana.
 • eren bey kamera karşısında dergilerdeki süslü cümleleri kurmak için kasmasa çok daha keyifle izlenebilir bu sitenin videoları. örneğin f30 320d ve gt86 testlerindeki doğal halleri daha izlenebilir geliyor bana. biraz daha informal takılması lazım. türkiye gibi bir ülkede otomobil medyası için çalışmak hiç kolay değil. kendilerini tebrik ediyorum ve çıkardıkları güzel işlerin devamını bekliyorum.
 • sunucusu türkçe konuşmayı bilmese de otomobilden anladığı ve sürüş konusuna hakim olduğunu belli ediyor. lakin, bariz bir şekilde gözlemlenen, üreticileri - distribütörleri ona test aracı vermekten caydırmamak için her otomobile iyi demek, daha doğrusu her otomobilin iyi yanlarını parlatıp kötü yanlarına çok üstü kapalı değinmek eğilimi var. bu noktada, oto-park.com'un acımasız tavrı bana daha yakın gelmekte.
 • daha önce de değinilmiş, eren tekin devamlı klişe cümleler kuruyor bütün modeller hakkında. bmw, audi, mercedes incelerken de yine aynı klişelere devam ediyor. mesela; bu bemeve, bu daha iyi tabi ki düz mantığı gibi şeyler. bu minvalde can akbulut'u tek geçerim, göte göt der.
 • eren tekin'in 4.4 litre v8 motorlu e36 m3 drift aracını test ettiği videosu eğlenceli olan otomobil inceleme blogu.
 • programın sunucusu eren tekin, bmw 320d m performance'yi çok beğenmiş ve hemen hemen bindiği bütün araçlar arasında virajlarda en iyi yol tutan araba diye bahsetmiştir.

  link : http://www.youtube.com/watch?v=zluwf5f9bya
 • otomobillerden pek anlamayan biri/lerince hazırlandığını düşündüğüm video blog. her seferinde, her model tanıtımına şans veriyorum ama beklediğimi bir türlü bulamıyorum. ve sunucu arkadaşın o şehir araçlarını pistteymişçesine kullanmasını kesinlikle hoş karşılamıyorum. iyi araba kullanmak o değil. ayrıca araç hakkında "performans olarak yetersiz buldum" derken, fiyat-performans skalasında aracın yerini oturtursa daha isabetli yorum yapmaya ulaşabilir. yoksa kendisinin günlük hayatta veyron'la gezdiğini düşünmek zorunda kalabiliriz.