şükela:  tümü | bugün
 • herkes de zengin değil ya birader diye yola çıkarak araba tanıtımına girmiş bir youtube kanalı. orta anadolulu kardeşimiz sempatik şivesiyle sıradan vatandaşın alabileceği arabaları test ediyor. en son 1994 model lada samarayı test etti. ondan önce de renault broadway. hatta 0-100 hızlanma testi bile yapıldı broadwayin. sanki ikinci el araba alacaksınız da test için arabayı almış ustayla beraber geziyorsunuz. tavsiye edilir.
 • arabaların altın elbiseli adamı. gerçi adamın derdi yeni çıkmış, çıkacak arabalar değil ama seyretmesi zevkli. arabalarla hiç işim olmaz diyen tayfadanım ama en azından bir lada samara testini seyredin anlıycaksınız zaten neden sevdiğimi.

  bu tarz konularda adam gibi iş yapan az insan var. ha bu kardeşimiz de bu az insandan biri. yoksa yemişim arabasını bana ne diycem de güzel işin de hakkını vermek lazım.
 • ikinci el araç almak isteyenlerin muhakkak takip etmesi gerekir.
 • bu abiden araba tanıtımı izleyince çıkıp araba süresim geliyor.
 • severek izlediğim bir kanal. eski ya da yeni, her türlü otomobili inceliyor arkadaş.
 • (bkz: lüllük)
 • kendisi oğuzhan altıner. abimiz aslen erzurumludur. lakin şivesinden de anlaşılacağı gibi kırşehirde büyümüştür. esnaf çocuğu olduğundan dolayı ağzı iyi laf yapar. bu da incelemelerde sanki sizle sohbet ediyormuş gibi bi hissiyat oluşturur. ilk çektiği videolar içtendir samimidir. hedefi sanırım yılbaşına kadar 20 bin aboneye ulaşmakmış. bunun uğruna sanki son incelemelerini oldu bittiye getiriyor gibime geldi. eski samimiyet kalmadı. bak beyim videoların sonunda sizleri seviyorum diyip duruyorsun. amenna bizde seni seviyoruz. amma velakin şu incelemelerde eski samimiyetini yitirmeden, test çekmek için çekiyormuş gibi yapmadan olduğun gibi ol. canımı ye.esen kal. allaha emanetsin.
 • ben seviyorum bu adamı ya. şu anda güncel araç testi yapan youtube kanallarından bile daha detaylı ikinci el testleri yapıp, kafası karışık yurdum insanına az da olsa bir fikir veriyor.

  araçların kronik arızalarını, bakım ve yağ filtre değişim sıklıklarını, devir çevirmelerini, hem de arabanın sahibiyle beraber test edip, atlamadan sıkılmadan anlatıyor. babamın aracını yenilemek istiyoruz mesela, abonesi oldum arkadaşın, şimdiye kadar oturup 15-20 videosunu izledim. konuşma (şivesi vuruyor illa ki) ve ikna kapasitesi yüksek olduğu gibi arada ikinci el araç alacaklar için yararlı bilgiler de veriyor.

  bu devirde sıfır araç almaya güç yetmiyor malum, bu yüzden bu arkadaştan arabalarınızı esirgemeyin. iç anadolu'da (galiba sivas'ta oturuyor) bulunan suserlara ve okuyuculara duyurulur.
 • azmi taktir edilesi kardeşimizin youtube kanalı.

  kendisi recep ivedik samimiyetinde araç ayrımı yapmadan yararlı bilgiler veriyor.

  galiba sesi de biraz recep ?
 • https://i.hizliresim.com/d79v5o.png

  istemeden doğru tespit yapmış başarılı yutubır. **