şükela:  tümü | bugün
  • ilk mesajı kendisinden aldığım, zevk sahibi bir insan. sözlükte sadece yarrak kafalıların olmadığının bir güzel kanıtı.

eh benim iltifatım da bu kulvarda oluyor anca, bağışlasın.
  • 6. hissi kuvvetli yazar. final destination'daki elemanın ta kendisi olmasından şüpheleniyorum.
  • "mısır'da insanlar hükümeti deviriyor, biz burada 2 demir parmaklığı deviremeyecek miyiz?" çıkışını yaparak 12 şubat 2011 ekşi sözlük devrimi'nin ilk adımını atmış kapitalist ruhlu anarştist yazar.
  • doktor değilse büyük ihtimal adli tıp çalışanıdır.
  • acil servis çalışanı değilse, büyük ihtimal morgda yatıp otopsi bekleyendir. lan?!!!
  • kadıköy buçuklar zirvesi 1 için teşekkürlerimizi sunduğumuz yazar. ailecek izliyor, başarılarının devamını diliyoruz.
  • yazdığı fantastik entryler, yaptığı mükemmel tespitler ve sağlam muabbetiyle dikkat çeken vasat yazar. celebrity olma yolunda hızla ilerleyen bu fantastik yazara 30 saniyede yazdığım şu şiiri armağan ediyorum;

kadıköyde barlarda
    bebek starbucksda
    settesevenin kankası
    otopsiçocuğu
  • 10 bira içip üstüne 2 tekila yuvarlasa da* benim unuttuuğum çocuğumu unutmaz. öyle fil öyle. bi mangal sözü aldık bakalım, mangal yakıp da beni çağırmayanlar üzerinde epiy ağır konuştuk kendisiyle, not düşerim :) (bkz: arz ederim)
  • bir kedi sohbetiyle tanıştığım yazar. ilgili ve aynı zamanda yardımsever. sevdim ben. badimdir.

kedim piç ile kedisi tosun paşayı burdan selamlıyor ve öpüyoruz.
  • taksim meydandan tünel'e kadar ekşisözlük pankaratını taşımış, planking yapan kıza buyur etmiş, boru sesiyle tüm yürüyüş boyunca tüm sloganlara eşlik etmiş, ssg pankartı taşırken gerekli uyarıları yapmış, arka tarafa gerekli su nakil işini organize etmiş aslan yürekli richard, hacivat adayım..

o cesaret, o ekono-power saver modu..