şükela:  tümü | bugün
 • insanlarin otostop cektiklerinde baslarina gelen ilginc olaylardan olusan hikayeler butunu.
  (bkz: ukte)
 • potansiyel porno film ismi
 • -slmın aleyküm
  -aleyküm slm
  -abi bizi köşeye kadar bırakcanm?ı
  -tamam gençler
  (arkadaş sorar)
  -abi sigara içebilirmiyiz arabada?
  -karı bile sikebilirsin istersen ne demek! euhuehue
  _???
 • achim bröger'in 1997 yılında alman gençlik edebiyat ödülü kazandığı romanı... yazar daha önce de 1987 yılında aynı ödülü büyük annem ve ben isimli kitabı ile almış...
  hayatını 1980 yılından itibaren çocuklara ve gençlere yönelik romanlar, öyküler ve radyo piyesleri yazmaya adamış olan yazar, otostop anıları isimli kitabında on yıl içinde otostop çeken ve ardından öldürülen 10 gencin hikayesine büyük bir bütünlük içinde yer veriyor...
  kitabın giriş yazısı ise son derece iddialı bir cümle ile bitiyor... "eğer bu kitabı okuduysanız ve de anladıysanız bir daha asla otostop çekmeyeceksinizdir...."
 • (bkz: temmuzda)
 • otostop çekilmektedir, yanımda da ortayaşlı bi kadın vardır, kadın işaret parmağını ileri doğru uzatmak suretiyle otostop çekmektedir, bir araba durur ve bizi alır, ileride bırakır. ben yoluma giderken kadın bilgiç bilgiç yaklaşır ve der ki: "bak öyle dğil de böyle çek (kendi işaret parmaklı otostop tekniğini göstererek), yoksa otostopçu muamelesi yapıyorlar."*
 • soguk bir kis aksami antremandan cikilmistir.uc arkadas otostop cekeriz ve bir sahin durur biz de arka koltuga dolusuruz.bu arada arabayi kullanan amcanin bir elinde bira sisesi bir elinde de findik fistik oldugunu fark ederiz.yol boyunca sadece asagidaki diyalog gerceklesir.

  arkadas:olum cenabet misin?
  ben:evet.sen?
  arkadas:gidecez bok yoluna.esshedu...
 • bir ramazan günü sabahın altısıdır, elinherifi otobüs durağında titreyerek otobüs beklemektedir, otostop çekmemektedir, bir araba durur , içindekiler transseksüeldir, cık cık cıktır.
 • - abi o kiz var ya, ismi ceren de degilmis burcu da degilmis... handeymis...
  - ...(duyulmuyor)
  - kiz cok hos abi... aptal gibi gidip iki otostopcu daha almasaydim arabada bile duduklerdim allah seni inandirsin...
 • yine odtude otostop cekiyorum,kırmızı bir polo durdu.
  -kapıya kadar gelebilir miyim?
  -tabii buyrun
  onceleri adamın kızları pas gecmesi beni korkutmadi degil ancak adam beni tarikata cagıracakmıs nerden bileyim. ince bir ses tonuyla basladı konusmaya.
  -paralel evrenler hakkında ne dusunuyorsun? (eliyle sanki et dilimliyormus gibi yaparak, paralel ya onu anlatıyor hem eliyle hem agzıyla)
  -(haydaa, adamın el hareketini kullanarak) hic dusunmedim paralel evrenleri
  -sana bir kitap vereyim oku.
  -olur okiyim.
  bir degil bes cilt fotokopi verdi isin ilginc ısmı o aksam bu tarikat savas ay n programının konusuydu ve tarikat ici duzusmelerden bahsedildi. bilemedim kıymetini adamın.