şükela:  tümü | bugün
15 entry daha
  • otostop kullananlara yardım, duyarlılık, sohbet vs hikaye. tamamen kendi reklamının peşinde. şöyle bir hikaye var:

otostop çeken resmi üniformalı bir polis memurunu (polisin otostop çekmesi doğru olmasa da) arabasına alıyor. sonra yolun yarısında, kanalından bahsederek çektiği görüntüleri yayımlamak istediğini söylüyor. polis, resmi kıyafetli olduğundan bunun doğru olmayacağını söylüyor ve reddediyor. bu arkadaş da "benim bir prensibim var, kayıt vermeyen yolculara yardımcı olmuyorum" diyerek polis memurunu yolun yarısında indiriyor. işin bu kısmı bu adamın kendi reklamının peşinde olduğunu, insanlara yardımcı olmak gibi bir derdi olmadığının açık ve net göstergesi. hadi bu onun karakter meselesi diyip görmezden gelebiliriz. ama asıl mevzu şurda kopuyor. kayıt vermeyi reddedip arabadan inen polis memurunun görüntülerini yayımlıyor. bu nasıl bir karaktersizliktir yaa.

kaynak
  • üstteki yazar arkadaşında dediği gibi bu lale bir şey bilmediği gerçeği bir yana dursun nerede nasıl davranmalı onu da bilmiyor. bir video da denk geldim bir adet gopro almış 4k video çekecek aldığı kart swan song marka aagshdkdkajkl. abi dedim o kart olmaz senin elinde ki uymaz ona abav bu bir havalara giriyor video da " sizin gibi bebeler zaten anca söylensin ben bunu bir teknoloji marketinden çok iyi fiyata aldım!" falan kısaca hoş ama boş adam abi..