şükela:  tümü | bugün
  • türkiye genelinde hizmet vermekte olan araç yıkama servisidir. 500 kadar şubesi vardır, (bkz: vodafone red) ile aylık 1 defaya mahsus ücretsiz araç yıkama hizmeti vermektedir. en azından vereceğini taahhüt etmektedir. başakşehir 5. etap şubesi ve küçükçekmece armoni park şubesi, taahhüde aykırı olarak "üst yönetimin yediği haltlar bizi ilgilendirmez" diyerek taahhütten sıyrılmaktadır. itiraz edince de "abi paran yoksa sabah gel ücretsiz yıkayalım ya" diye pişkin pişkin gülmektedir. başka şubesine gitmekten korkuyorum olay çıkacak diye. şirketimin vodafone red ile olan anlaşması da doluyor zaten turkcell'den gelmiştim, olmadı... bir de şansımızı turktelekom'da deneyelim.
  • telefonuma mesaj geldi internet pakedi alana ücretsiz oto yıkama diye. merak ettim baktım nerelerde şubesi var diye ama sitesinde kocaman bir form çıktı karşıma, önce buna üye olacaksın diye. arkadaş zorunda mıyım o kadar zahmete ve bilgi vermeye sana? altı üstü nerede varsın ona bakacağım.

kısacası beni ve benim gibi bir çok müşteriyi daha baştan kaybeden pazarlama hatası yapan servistir.