şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu adamlar kimdir, ne iş yaparlar, nereye giderler amaçları ne hala anlamış değilim. ne bir durak ne bir yerleşim yeri olmayan tenha yerlerde nereye yürüyor bu adamlar? otoyol kenarında içki içen karanlık tiplerle bağlantıları var mı? kim lan bunlar? bi gün sağa çekip soracağım ama amerikan gerilim filmlerindeki otostop çekip arabadakileri öldüren psikopat katiller aklıma gelince götüm yemiyor. hiç otostop filan da çekmiyorlar ha adamların bir misyonu var demekki. ormanlık arazide toplanan gizli bir tarikat mansubu mu acaba bunlar? ürperdim şimdi.
  • paralel evrenden dünyamıza gelip, dünyamız hakkında gözlem yapan 'observer' lardır. dikkatli bakıldığında meme uçlarının iç bükey olduğu gözlemlenebilir.
  • genellikle köylülerdir.merkeze gitmek için araç beklerken bir yandan da yürürler.
  • bence yine gizli bir zengin hastalığı o. hani parası olduğu halde bir şeyler çalan tipler var ya, onlar gibi bunlarda evli barklı insanların bi "bu hayattan beklentim ne lanet olsun" yakarışı. ev aranıyor, "hayatım toplantım var geç gelirim" deniyor ve kendini otoyollara atıyor zengin birey. yürürken de en minimal, anca şirket ciolarının hayat şartlarının onlara verdiği zihniyetin yettiği kadar felsefe yapıp "bir evsiz de olabilirdim, buralarda her gün yürüyebilirdim" falan diyor kendine...
  • hakkaten ben de goruyorum bunlari, var bunlar.

en yakin yerlesim yerine minimum 50 km var, bombos otoyolun kenarlarinda tek basina yuruyen boyle adamlar var.
    hakkaten bir gun durup sorasim geliyor sen ne ayaksin diye.
    oyle ki ilerde geride bir arac da olmuyor bu adamlarin park etmis olabilecegi.
    gezdikleri yer tarla falan da degil.
    sacma sapan bir yerde sacma sapan gezen insanlar.
    cidden deli gibi merak ediyorum kim bunlar.
  • tem otoyolu atatürk havalimanı kavşağında (hani çevre yoluna çıkan) sıra sıra park etmiş arabaların sahipleri olabilirler.
  • işin komik yanı, aslında "haklı olarak" tırsmakta olan insanlardır. gecenin bir yarısı bir yerden bir yere yürümek isterseniz bunun en güvenli yolu, hem sürekli aydınlık olan hem de sık sık içinde size yardım edebilecek insanların bulunduğu araçların geçtiği otobanın kenarı olacaktır.