şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bilhassa istanbul'da bolca bulunabilen, yeni yetme sitelerin cogunun icinde bulundugu durum. hadi manzara sorun degilde arkadasim 24 saat gurultu, cam acik oturmak, uyumak mumkun degil!

  ukteydim doldum
 • ataşehir veya fikirtepe'deki pek çok konutta pencereden dışarıya baktığında görebildiğin tek hareket gıdım gıdım ilerleyen arabalar. çünkü artık gidecek yol da yok. sürekli bir trafik kaosu.

  o motorlardan çıkan emisyonlar devasa bir kirlilik bulutunu besleyip lüks daire denen tabutlarda yaşayanların ciğerlerine doluyor.

  kanser gerçekten ilahi bir takdir midir?

  birbirinin üzerinden geçen otoyolların her bir bağlantısında bile ömür çürüten yavaşlıkla ilerleyen arabalar. camdan bakınca yolu bile görmüyorsun artık, tek "manzara" adeta bir araba mezarlığı. motor sesi, korna sesi, bazen çarpışma sesi, o kakafoni içerisinde birbirine bağıran insancıkların yitip giden manasız çırpınışları.

  hangi reçeteli ilaç bu depresyona, bu deliliğe, bu anlamsızlığa iyi gelir?
 • 4 yil kadar besiktas barbaros bulvari'nda oturarak tecrube ettigim ve bir daha asla dedigim daire tipidir.kiz kulesi ve sahane bogaz koprusu manzarasina ragmen bir defa bile balkon keyfi yapamamak, gunun hicbir saati gurultuden cami acamamak ve gecenin bir yarisi chopper tipi motosikletin egzoz sesine uyanmak bu dairelerin en buyuk handikapidir.
 • otoyoldan da pek iyi gözükmüyorlar:

  https://i.hizliresim.com/oondq4.jpg