şükela:  tümü | bugün
  • burun temizleyici sprey. aloe vera (izotonik 0.9%) ve okaliptus (hipertonik 2.2%) olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır, burun tıkanıklığına doğal çözüm mottosu ile piyasada satılmaktadır. fiyatı biraz pahalı sanırım kullanımı ve etkileri için bir yorum yapamayacağım.
  • otrivine ile kıyaslanması gereken ürün. kıyaslayabilecek imkanı olanlar bi destek atarsa süper olur.
  • otrivine'nin yanından bile geçemez.

sürekli reklamlarda görmeme rağmen, sorduğum her eczanede bulamamıştım, bir kaç hafta sonra tamamen alakasız bir yerde bulmuştum.

9 ay önce deviasyon + estetik olmuştum. ama malesef düzelmedi,

doktor burun eğiliğini çok iyi düzeltmiş, şekli çok güzel ayarlamış ama burnu küçültecem derken deliğin tekini fazla daraltmış.

şuan hala nefes alamıyorum, otrinatura plus reklamında burun içindeki mikropları falan öldürür gibi şeyler gördüm. dedim işte tam bana lazım olan ilaç.

ama kullanınca eskisinden daha da beter yaptı. ayni otrivine gibi bırakınca daha fazla şişiriyor.
    ve uzun kullanıma uygun falan değil.

reklamda öyle bi anlatılmış ki, "yaralara derman niyetine su gibi sıkın gitsin" görünümü vermiş. ama hiç alakası yok.

ayrıca etlere de hiç etki etmiyor. şişliği falan almıyor...
  • doğal yollardan otrivine etkisi bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmıştır, yalan olmuştur
  • hicbir ise yaramayan sozde burun spreyi.
  • bir otrivine olduğunu söylemek zor. ancak otrivine'in yan etkileri de nazara alındığında doğal olması nedeniyle kısa süreli de olsa rahatlamak için otrivine yerine tercih edilebilir.
  • başarılı bir sprey, anlık olarak açıyor, eğer ilk seferde açmazsa burnu temizleyip tekrar deneyiniz.