• içinde köfte, antakya hellimi ve beğendi olan enfes mano burger hamburgeri.
  • hic patlican sevmeyen bir insanim ama bu begendili burger tam bir lezzet abidesi. bu yasima kadar yemedigim icin cok sey kaybetmisim. neyse ki yemis oldum.*
  • yanlış anımsamıyorsam mano burgerdeki burger çeşitlerinden biriydi. beğendi sevenler için birebir.
  • mano burgerdan beri buranın bir müşterisi olarak bu kadar gömülmesine anlam veremediğim hamburgerci. fiyatları son derece iyi 200 gram eti 21,50 tl'ye yiyebilirsiniz, porsiyon iyi haliyle iştahlı biri bile yanında patates de söylenirse ( + 6 tl ) gayet güzel doyabilir.

alternatif mekanlara baktığınızda, bu özellikteki bi hamburgeri daha pahalıya yiyebiliyorsunuz ki genellikle onlarda da porsiyon inanılmaz küçük oluyor.

ayrıca eksisi var mı sorusuna, ekmeklerinin sıradan olması olarak cevap verilebilecek mekan.
  • eskiden adı mano burger olan, şimdilerde fazla kalabalık olmayan, kendi adıyla aynı olan burgeri harika olan asmalımescit burgercisi.
  • uzunca bir süre müdavimi olduğum, hatta haftada 2-3 kez gittiğim fakat son birkaç seferdir önüme getirdikleri rezil malzemeler sebebiyle bir daha gitmeyeceğim burger'ci.

simsiyah patatesler, kayış gibi peynir, içi pişmemiş dışı yanmış et, kararmış ekmek... hepsinin de fotoğrafları var.

beni kaybettiniz, üzgünüm.
  • beyoğlu şubesinde alt katta tuvaletler kokuyordu. üstüne bayat burger ekmekli soğuk hamburger getirdiler adeta bayıldım. tavsiye etmem.
hesabın var mı? giriş yap