şükela:  tümü | bugün
  • firmanın kaç yılında franchising vermeye başladığından tutun da, en son hangi şubenin açıldığına kadar reklam metni gibi yazı yazıp sonuna da "bı zımını kıdır bışlığı ıçılmımış" yazılmış nargileci.

ayrıca ismini okuyunca burnuma çorap kokusu geldi. nargileciden kaliteli mekan mı olur amk.
  • bir nargile sever olarak,2013'ten beri açtığı var olduğu her yerde nargile içmişimdir ama 2016'nın yaz ayında tüm şubelerinde tütün kalitelerini ve işçi kalitelerini düşürdüler,bilmeyen gidiyor içiyor halâ daha fakat nargile içmeyi bilen adamın uğramaması gereken mekân ve izmir'e göre gayet pahalı ki o da şöyle;

1 yaban mersini nargile
    1 vivident nargile
    2 sade kahve
    fiyat; 71tl
  • bursa özlücede bulunan , fsm nona ve wooxa görece uygun ve özgene görede baya kaliteli nargileye sahip yer .. izmir bornovadaki yerinede gittim ordada cok beğendim . benim gibi ferah aromaları sevenlere mahidevranı öneririm
  • artık sağda solda reklamını görmekten gına getiren nargileci. herkese kardeşim deyip sürekli nargile içen genç neslinin ilk versiyonları olan tiplerin birlik olup kurduğu kesin. yavruağzı renkli dar pantolon, babet ayakkabı, kırmızı renk gömlek kombinasyonuyla gelişimini tamamlamışlar. şimdilerde bmw'ye binip ortam yapmaktadırlar muhtemelen. bu işte böyle bir abeslik, garip bir eğretilk yok mu ya? hani iştahla çiğdem çitlerken bozuk bir tanesi denk gelir de suratın ekşir ya. öyle bir şey...

neyse, hayat garip. evren düşmanlarla dolu....
  • apaçi yuvası hem çalışanları hem müşterileri ama alaçatıdaki güzel (:
  • son şubesi 28/05/2018 itibarı ile bandırma'da açılmıştır. semt kaliteli semt, mekan çarşı içinde değil. paşakent mahallesi reanult'un arka caddesi'nde. bandırma bu kadar kaliteli mekan az görmüştür. ciddi para harcanmış belli ki. her yan ışıl ışıl, kaliteli, jilet gibi. tuvaleti benim bandırma'da gördüğüm en geniş en kaliteli mekan tuvaleti mesela. bayanlar tuvaletinde sofa var yuh. özellikle bayanlar önemser diye belirttim. otopark sorunu yok.

yalnız ilk günler diye midir nedir, hınca hınç dolu, işletme yeni, bazı servis/sipariş aksaklıkları var. olsun geçer diyerek ayrıldım mekandan. çay/kahve yanında nargile içtim ama çok anlamam, anlayanlar nargile çok iyi dedi.
  • alacatidaki subeleri berbat gercekten
    gecen gun gittik bir mekanin tuvaleti bu kadar mi pis olur kardesim
    klozetin ici simsiyah
    yerdeki parkeler kalkmis
    tuvalet kagitlari heryerde lavabonun icinde bile var
    rezil durumdaydi
    tabi o goruntuyu gorunce insanin bir cay icesi bile gelmiyor midesi kalkiyor

nargileleride fiyat olarak muadillerinin oldugu kafeler ile karsilastirildiginda kötü bir performans sergilemektedir.

tam bir hayal kirikligi oldu bizim icin
  • seri köz getirilen mekan.