şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: ottoman).
 • haarlem'de bulunan bir dekorasyon dukkani. sattiklari mallarin bir kismini** kapalicarsi'daki kumasci murat'tan alirlar.
 • istanbul'da da bu adli bir dekorasyon dukkani vardir, haarlem'dekinden daha eskidir. sahipleri aynidir belki de, bilmiyorum. ama bildigim bir sey varsa fiyatlarinin ebesinin orekesi dolaylarinda seyrettigidir.
 • atıl kutoğlu'nun new york'ta verdiği defileyle tanıttığı kreasyon serisi. naomi campbell da mankenler arasındaymış.
 • camiaya yeni düşmüş, çiçeği burnunda çıtır çıtır mobil oyun..
  arctic camel games yazilim firması ekiplerinin 6 aylik ummali calismasinin ürünü olan oyun, fantastizm yaninda tarih derslerinden zihinlere işlemiş bazi cengaver karakterleri de mizahi anlayisla er meydanına suruyor. hele bir hazerfan var, değme f-16 yanından geçemez.. ateş toplarini yagdiriyor semadan.

  sözün özü; çok sevdik be abi..

  fetihler suradan efenm; https://itunes.apple.com/…nia/id867437509?l=tr&mt=8
 • bizimkilerin yaptığı plants vs zombies'in makyajlanmış hali olan oyun.

  http://www.webtekno.com/…i-versiyonu-ottomania.html
 • gereksiz zor olan oyun. pvsz'de olduğu gibi zevkle bölümler geçilmiyor. herhalde para karşılığı hezarfen almamız isteniyor. laf aramızda böyle oyunlara para veren bir insanım ama insaf be. ilk bölümden kasar mı bi oyun?

  bonuslar ayrıca zor. ama 3. bonus bölüm için bug buldum. kullanacağın kartları seçtiğin sayfada arkada kazanlar dolmaya başlıyor. ama askerler gelmiyor. orada istediğiniz kadar iksir toplayıp oyuna öyle başlayabilirsiniz.

  işin özü güzel coverlamışlar ama seviyeyi ayarlayamamışlar. işim yok sinir hastası olayım diyorsanız oyun appstore'da sizi bekliyor.
 • acayip guzel bir mobil oyun.

  bir arkadasin tavsiyesiyle indirdigim, kisa zamanda bagimlilik yapan ve olan butun bolumlerini bitirdigim oyundur ayni zamanda.

  grafikler basarili, oyun surukleyici, muzikleri guzel, efektler komik... kaliteli ve eglenceli bi oyun.

  basta birkac bolum gereksiz zordu ama sanirim onu gelen feedbacklerle duzelttiler. zaten birkac bolum sonra bolumler bana cok zor gelmemeye basladi.

  yeni bolumleri bekliyoruz, vaat ettiklerine gore cok beklemeyecekmisiz.

  ayni sirket (bkz: arctic camel) yeni bir oyun da hazirliyormus. keep going guys diyorum.
 • grafikler, illüstrasyonlar çok güzel olmuş, yapan arkadaşın eline sağlık. oyunun en güzel yanı bu güzel grafikler ve nihayet birilerinin osmanlı konseptini keşfetmiş olması. oyun içindeki bazı replikler de insanı güldürüyor(osman bey kaşın gözün oynamasın alırım kelleni diyor). yalnız gerçekten bazı bölümleri(özellikle baştaki bölümler) gereksiz zor olmuş. bir de bana genel olarak oyunun temposu çok yavaş geldi. iki kat hızlı olsa, harala gürele oynasak, böyle sanki satranç gibi, aheste aheste... plants and zombies de elemanlar zombi olduğu için ayaklarını sürüye sürüye yürüyorlardı, yani konsept taklit edilmiş(ki bence bu bir sorun değil, sonuçta bir tarz) ama bunu da taklit etmeye gerek yokmuş bence... bir de animasyonlar orta halli olmuş, daha iyi olabilirdi, o güzel grafiklere daha güzel animasyonlar yakışırdı. yine de güzel oyun, devamını görmek isteriz.
 • çok yakında tüm dünyayı saracak akım.