şükela:  tümü | bugün
  • ağır işsiz çaylaklardır. bulundukları yerde plaseye tahammül yok. durduramıyoruz. her entry'i tek geçiyorlar.
  • ilgi çekmenin sağlam bir yolunu bulmuşlardır. sözlüğün güvenlik açığını falan yakalasalar bundan iyiydi.
  • şu şıralar ne kadar leş başlık ve entry varsa favlamakla meşguller.

hepsi değil ama çoğu ağır orospu çocuğu.

berkin elvan'ın ailesine söven adama, ölen insanlara iyi ki öldü yoksa terörist doğuracaktı diyen yaratığa bu kadar yoğun destek verenler başka sıfata layık değil.
  • sikindirik entryler giren yazarları kızdırmış çaylaklardır.

edit: haydi çaylaklar gösterin türkün gücünü, favlayın aslanlarım
  • doğuştan fularli yazarları irite etmiş kimseler. bir birakmadinız adam viskini yudumlasin pisler sizi.
  • gökten direk yazar olarak gelmiş, kendisini sözlük evliyası sananlara malzeme olmuş grup.

not: bu entryi çaylakken yazdım ve yazar olunca bu başlığı açanlarla çatır çatır kavga edeceğim.

not2: beni 1.5 yıldır yazarlığa geçirmeyen sözlük yönetimine selam olsun.
  • sağlam bir o.ç kitlesinin geldiğini gösteren durumdur.

edit: o.ç kelimesi tüm çaylakları itham etmemektedir.

hani nefret suçu, ırkçı entrynin altında 400 fav var ya, o favların da 380'i çaylak ya, hah! işte o çaylaklar bu o.ç çayklaklar.

edit2: ulan ne çarpıttınız ne demagoji yaptınız be!

sanki eskiden bu otu boku favlayan çaylaklar yazarmış da biz gelip darbe yapıp hepsini çaylak etmişiz!?

yok sessiz çığlık yok demokratik hak... bu başlıkta bile belli ediyorlar kendilerini!

edit3: allah rızası için gidin çaylaklar sekmesi altında yine bu başlıkta çaylakların tepkilerine bakın :) anlarsınız ne demek istediğimi!

teşekkür editi:

ne demek istediğimi gayet iyi anlayan çaylaklara buradan selam yolluyor, kendilerini öpüyorum :*
  • sözlükte bir tane yazar varsa otuz tane çaylak olduğu için böyle gözüken durumdur. yoksa çok meraklı olduklarını zannetmiyorum.
  • ergen ülkücü costururlar. bunlar hep yeni nesil lumpen universiteliler.
  • kardeşlerimdir.