şükela:  tümü | bugün
  • online film siteleri içerisinde en kaliteli ilk beş siteden birisi olup özellikle eski film tutkunlarını çok ama çok mutlu edecek olup sinemanın tüm türlerine ait binlerce filmi içerisinde barındıran, hd kalitesinde ve 1080p çözünürlülüğünde filmleri ayağımıza kadar getirerek sinema delisi bünyeleri mutluluktan daha da delirten, mutlaka takip edilip sık kullanılanlara eklenesi online film sitesi.

    kendilerinden tek ricam var filmleri multidil seçeneği ile ve openload formatında sunmaları. okru formatındaki filmleri indirmek imkansız. openload bu konuda daha iyi. ayrıca yıllar önce eklenmiş filmlerin bazıları açılmıyor. kontrol ederlerse güzel olur. kimi filmler sadece dublaj seçeneğine sahip. oysa türkçe dublaj ile film izlemeyi sevenler yanında bir de filmi türkçe alt yazılı orijinal dil şekli ile de izlemeyi sevenler var. bu hususu da değerlendirirlerse tadından yenmezler.

    özellikle korku filmleri bir harika. 70 li ve 80 li yıllara ait kültleşmiş filmleri sunmaları tam anlamıyla süper bir şey.

    siteye emeği geçenlerin hepsine teşekkürler.

    http://otukenim.org/