• her zaman için ilgimi çekmiş olan insanlardır bunlar,umarım çoğunuzun da dikkatini çekmiştir.

ortamda oturuyorsunuzdur cafe-okul kantini vs., her neyse bu misyonun insanlarından biri mutlaka oturduğunuz güruha yaklaşır ve ortama dahil olma adımı olarak bu hareketi icra ederler.

omzunuza kıvrak masajlara başlarlar, bu arada "abi nasılsın?" "bi isteğin var mı?" "dün senin cemal'i gördüm yolda" tarzı sohbet açma tekniklerine girişirler.

hiç hazetmem, hiçbir erkeği omzumu iyi sıkıyor, sırtımı iyi çiğniyor diye sevmem, sevemem. temas etmesinler bana.
  • elleri dert gormeyesi insanlardir. cabucak kacmalarina izin verilmemeli, "biraz da omuzlarimi, biraz da boynumu, oh oh pek guzel, sirtimi azicik daha" diye simariklik edilmelidir.
  • omuzla boyun arasına masaj yapanlarla aynı insanlardır.bu son derece acı veren hareketi yapıp sonra da "ahah ağrıdı mı,üşütmüşsün (hamlamışsın) olum sen" diye devam etmek ise işin raconudur.
  • her ortamda baldıra sürülmüş kas gevşetici, ya da gömlekteki vernel misali rahatlatıcı etki yapan, kendi başlarına da rahat insanlardır...
  • çoğunlukla yanlış anlaşılan kişilerdir. şöyle ki; ortama dahil olmak için yapılacak en son harekettir omuza masaj yapmak. öncelikle farkında olunması gereken durum, tanınan ve az sonra omzuna masaj yapılacak insanın arkasının, masaj yapacak arkadaşa dönük olduğudur. bu durumda eğer ortamda başka kimse tanınmıyorsa, kesinlikle arkadan yaklaşılmaz (dolayısıyla masaj falan yapılmaz). yaklaşılacaksa da, çaprazdan yaklaşılarak göz göze gelinmeye çalışılır ki bu durumda masaj yine gerçekleşmez.
    o zaman masaj yapılan durumların çoğunda, ortama karışmak dürtüsünden çok, yakın olunduğu düşünülen insanla daha yakın ilişki kurmak amacı yatmaktadır. (buradaki ilişki, cinsel anlamda anlaşılmamalıdır tabi.) peki, neden ortama karışmak dürtüsü yoktur? çünkü genelde bir sandalye çekilip oturmak yerine, omuza el atılması; bakın sadece merhaba demek için uğradım, birazdan kaçıcam, satmış gibi olmayayım anlamını veren bir sıcaklık ifadesidir. büyük ihtimalle muhabbete 1 dakikadan az süre devam edip, kendi yoluna gidecektir.
  • kutsal insanlar.. soylarının ve varlıklarının tükenmemesi için çaba harcamamız gereken muhteşem varlıklar...
  • eger masajlarinin parolasi sadist minciklamalardan murekkep degil ise her daim canima minnet insanlardir. basimin üstünde yerleri yorgun omuzlarimin üzerinde maharetli parmaklari vardir. gerek sirtim gerek ensem gerekse dahil oldugum bilimum ortam açiktir bu hayirsever dost kisilere.

lakin ne yazik ki bu tür samimiyet gösterileri türkiye'de, ortadogu'da* veya hindistan'da yaygin olsa da bati avrupa'da veya amerika'da pek uygulanmamakta, garip karsilanmaktadir. gurbetçilerin özlemini duyduklari bir hadise olarak kalirlar.
  • bunlar, dersle ilgisi olmayan bir öğrencisinin canını acıtarak, ona ders vermek isteyen öğretmenlerdir.

fakat olayların tersine dönmesi de mümkündür. sınıfın en kaslı, güçlü erkeği olan x, dersten tamamen kopmuştur. en arka sırada oturduğu için sırtı ve boynu açıktadır. bunu gören "i dersinin okula yeni gelmiş genç güzel ve bir o kadar da gıcık öğretmeni" sinsice yaklaşıp sertçe bastırarak masaj yapmaya başlar. normalde çocuğun gözleri yaşarmalı ve suratı kızarmalıdır fakat:

x: "aaaah, ohhh ahh evet süpersiniz hocam ohh" gibisinden orgazmik sesler çıkarır ve sınıf kopar. öğretmen göt olur, cevab veremez.

o günden sonra da kimseye masaj yaptığını sanmıyorum.

(bkz: based on a true story)
hesabın var mı? giriş yap