• gun boyu sokakta, yolda, sagda solda beynimiz tarafindan capture edilen screenshotlarin, bir kuytuda avi haline getirilmesiyle yapilan kendini tatmin .
  • doruk noktasına ulaştığınız o son anda şalterleri komple indiren eylem. o kadar kasarsın o son anda göttür memedir bir şeyler hayal edeyim diye ama durur beyin. sonrasında yarım saatlik zaman dilimi de gün içindeki en evcimen zamanın olur yalnız kalıyorsan bulaşıkları falan yıkarsın.
  • kendi eline vermek.
    (bu açıklamadan sonra masturbasyon sayısında ciddi bir azalma bekliyorum.)
  • eğer birine aşıksanız çekemezsiniz. aşık olduğunuzdan emin olamıyorsanız otuzbir çekmeyi deneyiniz. sonuç yüzde yüz doğrudur.
  • yanliz gecelerin tartisilmaz eglencesi.. zevkin doruga ciktigi an... o e$$iz tad
  • bricte ve sekste esin iyi degilse elinle idare etmek zorundasindir...
  • yozlaşmadan önceki dönemlerde, genellikle ilkokulun son sınıfında milletin diline düşen; kulaktan kulağa yayılan; meraktan hemencecik sorup öğrenilen lakin bir türlü muvaffakiyet sağlanamadığından içinden çıkılamayan çocuk paradoksu.
    çocukken duyulup yapıldığında, çocuğu kanter içinde kompleksler alemine sürükleyebilen mutlak bir başarısızlık öyküsüdür de. günlerce, haftalarca uğraşıyor idim, fekat o olmuyor olmuyordu.
    kıpkırmızı olmuş mutsuz bir pipi, yorgun bir çocuk ve ebeveyne banyo yapıyor imajı vermek için ikide bir yalandan su dökme hareketi. maksat ses çıksın ki "aha bizim oğlan yıkanıyor" desinler. ulen habire su döküp şelale ortamı mı yapayım, yoğun buhar içinde nefes almaya mı çalışayım, yoksa dikkati dağıtmadan sayarak otuzbir çekmeye mi çalışayım? hangi birini nasıl edeyim. hem niye otuzbir? bunu düşünürken bile bir çocuk sinirlenebilir, planladığı eylemden çabucak uzaklaşabilir. len yoksa bu defa da mı sayıyı tutturamadım, galiba yine 30 ya da 32 yaptım diye düşünebilir ve içine başarısızlık duygusu dolabilirdi, ki doluyordu da zaten. hey allahım ya. (bkz: #11681126)
  • 26,27,28,29,30,31...

eeee?

ilk denemeden bir anı.
  • buradaki 31 sayisinin ebced hesabina gore el kelimesine (veya onun arapca karsiligina) tekabul ettigi. osmanli zamanida bu tip seyleri konusmak yasak oldugundan bir nevi kod ad olarak icad edildigi soylenir
  • unutulur bazen ve hatırlandığında, bir hayalin peşinden gidercesine adeta, sevinçli bir telaşla banyonun yolu tutulur.

(bkz: geleneksel el sanatları)
hesabın var mı? giriş yap