350 entry daha
  • insan olun, okuyun, araştırın. memenize, götünüze değil aklınıza değer veren erkeği sevin. karakterli olun. rus romancılara hayran olun. salingeri anlamaya çalışın. fante okuyun zeki erkekleri anlayın.
  • hemen kacin turkiye'den firsatiniz ve akliniz varsa.

yurtdisinda hayat kolay olmaz belki ama en azindan daha az tehlikeli olur sizin icin.

bu sadece kizlara degil, insanca yasamak herkese tavsiyemdir.

sen gidebildin mi diye sorarsaniz, gitme calismalarim meyvesine vermek uzere.

korkmayin cesur kararlar almaktan.
  • bedeninizi değil, aklınızı kullanın.
  • erken yaşta uzun süreli ilişkiler yaşamayın.

edit: bazı mesajlar alıyorum ne yapalım fuckbuddy mi takılalım diye. hayır tabi, anı biriktirmeyin demek istedim.
  • merhametli insandan zarar gelmez. bunu unutmayın..
  • ortalık yerde sevgilinizle öpüşmeyin. zira hoş bir görüntü oluşturmuyor.
  • sen ikicisiiaaann, ay ben hiç anal yapmadııaamm, gibi şeyler söylemeyin inanmıyoruz. zaten ayıp da değil bunlar.
  • dürüst olun, güven sarsacak yalanlar olmasın hayatınızda, herkese güvenmeyin, sahte hayatlara/insanlara özenmeyin, her zaman kendi ayaklarınız üzerine basacak güce sahip olun, maddiyatın hiçbir zaman karakterinizin önüne geçmesine izin vermeyin ve belki de en önemlisi güçsüz olsanız bile haklı olduğunuz sürece sessiz kalıp ezilmeyin.
  • hayatınızı yaşayın. bekeret problemi olan özgüveni eksik mahluklar ile gezmeyin. evleneceğiniz adamın cebine değil yüreğine bakın.
  • manuel kullaniyosaniz bayirlarda el freniyle kalkin.
    ben manuel kullanıyorum ama evde mesela.
1006 entry daha
hesabın var mı? giriş yap