şükela:  tümü | bugün
 • hormonal dengesinin kendisine çocuk doğurması için yaptığı baskıya dayanamayan kadın.

  lisede piç sever, üniversitede piç sever, iş hayatının başlarında piç sever ama iş evlenmeye gelince, sevdiği piçlerin kendisiyle asla evlenmeyeceğini bildiği için efendi arar.

  çünkü lisede, üniversitede, çalıştığı dairede/ofiste muhakkak kendisini beğenen bir amsalak mevcuttur. ona birazcık işve yapar ve ağına çeker. amsalağımız altı aya kalmadan parmağında bir yüzük oluştuğuna şahit olur.

  lisedeki ayşe, üniversitedeki fatma ya da çalıştığınız yerdeki tuğçe, yıllar sonra sizi instagramda takibe başlarsa, whatsapptan yazarsa ya da öğle aralarında yan masanızda yemek yemeye başlarsa, biliniz ki radara girmişsinizdir.

  ha ben gençliğini doya taşa yaşamış, normalde bana bakmayacakken birden bendeki güzelliği fark etmiş, fuckbuddysine köle olurken bana prenses olan kadınla evlenirim abi yia diyorsanız, bize de çeyrek takmak düşer. ha bir de bu kadının daha önceki sevgililerine ve buddylerine denk gelmesine rağmen bunu yapan varsa ona tam takarız.

  (bkz: kamu personeli çapkın kadın)

  (bkz: kadının planı tutmayınca çirkefleşmesi)

  (bkz: hafta içi buddyimle hafta sonu eşimle)

  (bkz: cahil bakımsız çirkin kadın nazı)
 • atatürk dönemine denk gelmiş kadındır.
  paşam efendiler yarın cumhuriyeti ilan edeceğiz dediğinde etrafına bakıp anaa demiş olması muhtemeldir.

  olm başlığın bir benzeri var zaten heyecandan yazamamışsın bile otuzundan sonra seni tercih edecek olan kadına üzüldüm
 • 25 gibi kadınların kriterlerinde değişimler gerçekleşiyor. daha düzgün, ciddi düşünebilecekleri, gelecek vaat eden adamları tercih ediyorlar. bazısında bu farkındalık 25-30 yaşlarında olurken bazısında 18 yaşında oluşuyor. büyüdüğü ailenin, ortamının, her gün tanık olduğu anne-baba ve arkadaş davranışlarının bu değişimin ne zaman gerçekleşeceği üzerine büyük bir etkisi var.

  insanları istekleri doğrultusunda hareket ettikleri için yargılamak bize düşmez. ben de kendimden genç, yaşıtlarına göre daha olgun düşünebilen bir kadınla beraber olmayı tercih edebilirim. önemli olan sağlıklı, dürüst bir iletişim kurulabilmesi.
 • doğrudan ilişkinin başında evlilik imaları yapar, bir sonraki maçınıza bakın.
 • her ne kadar troll de olsa gerçeklik içerdiği inkar edilemeyecek başlık.
 • doğaya uygun davranan kadın. bir kadının eş seçiminde efendi ve çocuklarına en iyi babalık yapacak erkeği araması kadar doğal bir şey olamaz. siz nasıl ki kadınları eğlenilecek/evlenilecek olarak ikiye ayırıyorsanız kadınlar da erkekleri ayırıyor.

  bu durumu eleştirenler muhtemelen sümsük olduğu için kadınlar tarafından reddedilmiş ve efendi olduğu için reddedildiğini sanmıştır. siz efendi değilsiniz, sümsüksünüz..:)
 • doğrusu, otuzundan sonra enayi arayan kadındır.
 • çirkin olmayan tanımlamalardır. midenizin bulanmasına gerek yok arkadaşlar bunlar gerçekler. ayrıca sümsük de olmayabiliyoruz, piçlik modunu açınca gayet de sizin gibileri elde edebiliyoruz. fakat kendimce o tarz bir yaşantıyı benimseyemiyorum düzgün, sakin, düzenli bir hayat istiyorum ve bu yüzden efendi takılıyorum. öyle orda burda piçlerle takılıp benim gibi efendi, işi gücü oturmuş bir insanı bulunca da evlilik isteyen "mide bulandırıcı" tipler yanaşınca da siktiri çekiyorum. yalnız kalırım daha iyi.

  edit: hayır yani erkek, bakire kız isteyince sözlük yıkılıyor; kadın piçlerle takılıp efendi isteyince yaptığımız tanımlamalar çirkin oluyor, kadının çocuğuna babalık yapacak birini araması doğal oluyor. asıl mide bulandırıcı sizsiniz.

  edit 2: ahahhahaah fırsat yokluğundan efendi pozu kesiyormuşuz. arkadaşlar herkes sizin çevrenizdeki gibi amsalak abazalardan oluşmuyor. kalite peşinde koşanlarımız da mevcut, o sizin fırsat dediğiniz ucuzluklardan haz etmiyoruz sadece.
 • sanırım 30'umdan sonra piçlik modu da olan bir efendi aday buldum. piçlik modunun ayarı yok yalnız o kötü *
 • efendi aradığına göre köle olmaya karar vermiştir. binin üstüne vurun kırbacı.