• hormonal dengesinin kendisine çocuk doğurması için yaptığı baskıya dayanamayan kadın.

lisede piç sever, üniversitede piç sever, iş hayatının başlarında piç sever ama iş evlenmeye gelince, sevdiği piçlerin kendisiyle asla evlenmeyeceğini bildiği için efendi arar.

çünkü lisede, üniversitede, çalıştığı dairede/ofiste muhakkak kendisini beğenen bir amsalak mevcuttur. ona birazcık işve yapar ve ağına çeker. amsalağımız altı aya kalmadan parmağında bir yüzük oluştuğuna şahit olur.

lisedeki ayşe, üniversitedeki fatma ya da çalıştığınız yerdeki tuğçe, yıllar sonra sizi instagramda takibe başlarsa, whatsapptan yazarsa ya da öğle aralarında yan masanızda yemek yemeye başlarsa, biliniz ki radara girmişsinizdir.

ha ben gençliğini doya taşa yaşamış, normalde bana bakmayacakken birden bendeki güzelliği fark etmiş, fuckbuddysine köle olurken bana prenses olan kadınla evlenirim abi yia diyorsanız, bize de çeyrek takmak düşer. ha bir de bu kadının daha önceki sevgililerine ve buddylerine denk gelmesine rağmen bunu yapan varsa ona tam takarız.

(bkz: kamu personeli çapkın kadın)

(bkz: kadının planı tutmayınca çirkefleşmesi)

(bkz: hafta içi buddyimle hafta sonu eşimle)

(bkz: cahil bakımsız çirkin kadın nazı)
  • her ne kadar troll de olsa gerçeklik içerdiği inkar edilemeyecek başlık.
  • çirkin olmayan tanımlamalardır. midenizin bulanmasına gerek yok arkadaşlar bunlar gerçekler. ayrıca sümsük de olmayabiliyoruz, piçlik modunu açınca gayet de sizin gibileri elde edebiliyoruz. fakat kendimce o tarz bir yaşantıyı benimseyemiyorum düzgün, sakin, düzenli bir hayat istiyorum ve bu yüzden efendi takılıyorum. öyle orda burda piçlerle takılıp benim gibi efendi, işi gücü oturmuş bir insanı bulunca da evlilik isteyen "mide bulandırıcı" tipler yanaşınca da siktiri çekiyorum. yalnız kalırım daha iyi.

edit: hayır yani erkek, bakire kız isteyince sözlük yıkılıyor; kadın piçlerle takılıp efendi isteyince yaptığımız tanımlamalar çirkin oluyor, kadının çocuğuna babalık yapacak birini araması doğal oluyor. asıl mide bulandırıcı sizsiniz.

edit 2: ahahhahaah fırsat yokluğundan efendi pozu kesiyormuşuz. arkadaşlar herkes sizin çevrenizdeki gibi amsalak abazalardan oluşmuyor. kalite peşinde koşanlarımız da mevcut, o sizin fırsat dediğiniz ucuzluklardan haz etmiyoruz sadece.
  • bunların en ağır vakaları lisede yüzünüze bakmaz, üniversitede de yüzünüze bakmaz. gençliğinin en güzel zamanlarında siz hariç herkese verir, at biner gibi bindirir kendine; kıçından çıkartıp ağzına verirler, ağzından çıkartıp suratına attırırlar.

ne zaman güzelliği bu heyecanlı hayatı sürdürmesine yardımcı olmamaya başlar, ne zaman biyolojik saat "abla bizim bir çocuk vardı, ne oldu o iş?" demeye başlar; o zaman sığınacak bir liman, kapağı atacak naif bir arkadaş aramaya başlar.

size hiç ilgi göstermeyen insan birden etrafınızda dört dönmeye başlar, o zaman bilirsiniz ki siz onun için yolunacak kazsınız.

böylesini de anasına gelin, çocuğuna anne yapan insan da yani, ne bileyim...

evlilikte erkeğin çıkarına hiçbir şey yoktur, hiçbir şey. tüm düzen kadından yana, erkeği sikmeye yöneliktir. kaldı ki böyle bir kadınla evlenen erkek de bir kaç yıl içinde, o da en geç, aldatılacaktır.

bir de size asla sakso çekmez, sevmiyordur. arkadan olmaz, acıyordur. o gün zaten hiç olmaz, hiç hali yoktur. ama içten içe bilirsiniz ki bunların hepsini zaten denedi, o yüzden sevmediğini ya da acıttığını biliyor. bilirsiniz ki en güzel döneminde başkasının bedavaya kaydığı kişi, yanınızda yatmasına rağmen size vermiyor*

hadi geçmiş olsun.

edit: ilk kez yazdığım bir yazı küfürden daha çok "eline sağlık" aldı. hayır ağlamıyorum, gözüme toz kaçtı. madem öyle, sizleri şöyle alalım (bkz: mgtow)
  • %95'i aradığını bulur.

örneklem: yakın çevre ve akrabalar.

misal kuzenim. yemediği nane kalmadı hayatında. ailesine bile rest çekmişti. özgürlüğüne o kadar düşkün bir insan.

sonra ne olduysa artık * birden imana geldi. ailesinin, arkadaşlarının kıymetini bilen bir tövbekar oldu. tesettürlü halini görünce tanımamıştım. o denli bir değişim, o denli bir yeni hayata adaptasyon yeteneği.. sanırsın köyden hiç çıkmamış, eline erkek eli değmemiş..

ve tabi mutlu son: efendi enişteyle evlendiler çoluk çocuğa karıştılar.
  • (bkz: hipergami)

genç kızımız güzelliğinin çağında üniversiteye giderken rock barda çalışan yakışıklı uzun saçlı çakma barış akarsularla, siyah atletli beach djleriyle, kampüs yakışıklısı sarışın brad pittlerle çıkar, gezer, tozar, sevişir.

okulundan mezun olan genç ve güzel kızımız yavaştan otuz yaşlarına yaklaşmıştır. kendisini seven ve ona karşı sevgisini de belli eden uniden arkadaşı beta erkek ayın on besinden on beşine garanti maaşı yatan bir memur olmuştur. herkes gezer tozarken o kpss kasmiş, mezun olduktan sonra zibidi akranları ve sınıf arkadaşları culsuz beş parasız gezerken kendisi genç yasinda ev araba sahibi olmuştur. işte artık o beta erkeği rahatsız etme zamanıdır. sevmese bile mantık evliliği ile maymun suratlı çocuğuna babalık yakacak, avm parklarında onunla birlikte oyuncak topların içinde debelenecektir. kendisi de kocisinin ödediği kredi kartı ile fazla abartmadan alışverişini yapacak, çocuğuna annelik vazifesini kayınvalidesine ya da annesine yıkacaktır.

evet durum budur. şimdi kezofeminist teröristleri başlığa alalım hiç de öyle değil diye düşünen:)

edit: ben eleştirmedim gayet hipergami diyerek bilimsel açıklamasını da bakınız olarak verdim. hipergamiyi de toplumdan gayet tutarlı örneklerle açıkladım:)
  • otuzuna kadar piç erkeklerle takılan kadın efendi biri ile evlense bile komşuydu ,ofis arkadaşıydı, enişteydi, farketmez makina gibi çalışmaya devam eder uyandırayım efendiler...
  • yaş mevzusundan ziyade; allah, insanı hep iyilerle karşılaştırsın diye dua etmek lazım. ne diyelim, hâyâsız kadını da erkeği de allah ıslah etsin.
  • bulduğu efendi erkekle mutlu olmayacaktır, karşılıklı olarak erkek de mutlu olmayacaktır. seks hayatında ikisi de asla tatmin olamayacaklardır. efendi erkek kadına çok iyi davranıp ara sıra aşırı kırıcı öfke patlamaları yaşayacak birbirlerinden sürekli şüphe duyacaklardır. efendi erkek isteklerini direk olmayan ve dolaylı yollardan "efendilik" yaparak hissettirmeye çalışır, karşıdan beklediğini alamayınca içine atar bir noktadan sonra da patlama yaşar.

efendi erkek olmaktan vazgeçin. efendi olmayan erkek "piç" veya "orospu çocuğu" filan değildir. ne istediğini bilen kendisiyle barışık erkektir. piç olarak gördüğünüz erkeklerin asıl başarabildiği budur, keramet piçlikte değildir.

(bkz: #87411431)
    (bkz: #93128954)
  • bize çeyrek takmak düşmesin, çeyrek 750 lira *
hesabın var mı? giriş yap