• ya madem herşeyi halka sorarak karar vereceğiz, başkanlık için sorarken bunu da bir referanduma götürseniz ya dediğim öneri. ne de olsa en iyisini halk bilir, halk karar verir öyle değil mi? sonuç ne olursa olsun, halk ne derse o olacak. sonra götler başlar oynamasın ama.
  • ahahah guzel oneri
  • 2002 senesi dayım fabrikasını batırdı, normalde dayım sigara içmez. sofu gibi yaşayan bir adam. o gece eve geldiğimde mutfakta sigara içerken buldum.
    gel buraya sana dedi 30 senelik deneyimimle bir öğüt vereceğim, eğer bu öğüdü kafanda iyi tutarsan bir daha fakirlik yaşamazsın, hep zengin ve mutlu olursun. dayıcım dedim nedir o öğüt?

sigarasından bir nefes çekti gözlerime boş boş bakıyordu. oğlum dedi. bu memlekete, bu devlete, bu millete. seven yaranır.

ben şaşırmıştım almadı çünkü kafam bu muydu yani 30 senelik iş hayatının özeti? şimdi düşününce dayım haklı, ötv'yi bu halka sor %120 ötv diye ağlamazlarsa ben bir şey bilmiyorum.
  • dolar 3.25 ötv kaldırsan ne olur diyemeyeceğim haklısınız olur yani
  • devlet büyüklerinden biri "ötv'yi kaldırmamızı isteyenler, dünyanın en güçlü ekonomisine zarar vermeye çalışan hainler/teröristler/fetöcüler/batı ajanları/zerdüştlerdir (bir veya bir kaç tanesi seçilebilir)" dediği zaman görün bakalım ötv'yi nasıl kucaklıyor o halk.
  • milli iradeye saygısı olmayanların istemeyeceği referandum.
  • hayır kaldırılmasın çıkacaktır. asgari ücret yükseltilsin vaadini yuhalamamış mıydı bu millet?
  • oy çalmanın sistematik şekilde yapıldığı yerlerde sorun olmadan %51 ile "hayır "çıkacağı referandum olacaktır.
  • geçen yine otv yi kaldırıyorum..
  • bunu yapacak ilk partiye benden bir oy.

isterse adı milli selamet refah komünist liberal ve kalkınma partisi olsun.

bıktık ulan yeminle bıktık.

dün renault megane dizel e baktım.. full.. üstünde 146 bin yazıyordu.. şaka mı bu..

bir depo benzin 240 lira. 140 lirası vergi..

hassiktir diyorum hassiktir.
hesabın var mı? giriş yap