• dokuzuncu nesil biçare yazar. cuk oturmuş dahil olduğu neslin sıfatı. 1 senedir bekliyoruz kendisini, illa ki bir assolist havasında geç gelmeler, görkemli giriş yapma çabaları, efendime söyliyeyim yukarıdan bakmalar falan...

sözlüğün kendisi için önerdiği başlık/nick şu; öür böyş dıdınt dü dört. ya harbiden bu bile daha manidar, ne biçim nick lan bu??
  • gece gece yaptığı saçma yorum ters tepince, "şaka yaptım lan ironi o ironi ehele" diyerek u dönüşü yapmıştır. ironisi bol bir ömür diliyorum kendisine.
  • ironinin ne olduğunu, nerede, nasıl kullanılması gerektiğini bilmiyormuş gibi duruyor. hata insana mahsus tabii.
  • gece gece ıkınarak ironi yapan yazar. bir insan neden böyle bir şeye ihtiyaç duyar anlamak mümkün değil.
  • beynin onemli bir organ oldugunu ve kullanilmadiginda sadece meze olarak ise yarayabilecegini girmis oldugu entry ile bizlere gosteren yazar.
  • kendisini tanımam etmem ama çelişik biri olduğunu söyleyebilirim.

(bkz: #18555118)

(bkz: #18556141)

''illa söyleyelim mi 'ironu bu' diye' demiş ; ardından kendi nick altına 'bi ironi yapayım da şenlik olsun gibi bir amacım yoktu' demiş.belki de harbiden saf duygularıyla yazdı ya da ben fazla abartıyorum bilemem. sakin olalım.
  • (bkz: cahil)
  • ekşi sözlük'ün "dinibütün" amcalarından sadece biri. o kadar bütündür ki, kocaman bir parça kıtlasanız bile asla eksilmez. ziyadesiyle iştah açıcı.
    her ayın dokuzunda, ondokuzunda, yirmidokuzunda sırf bu adamın kafasına pislemek için milli piyango güvercini olmak isterdim yeminle.
    şaka yapıyorsam brooks shields' le zina edeyim.
  • hep güzel haberleri ilk elden bana söyleyerek beni mutlu eden tatlı/iyi badim.
    sıcakkanlı ve "ne kadar teşekkür etsek azdır" tipi insanlardan.

ayrıca "cahil" demişler kendisi için: şakaysa çok komik gerçekse hiç komik değilcanlarım!
  • çaktırmadan epeydir takip ettiğim, müzikli entry'lerini beğenerek okuduğum insan evladı.
hesabın var mı? giriş yap