şükela:  tümü | bugün
 • ingilizce'de bir şeyden daha fazla dayanmak,
  örneğin i can outlast him anytime.
 • survival-horror oyun, aksilik olmazsa 2013 yazında çıkacak(mış).

  http://www.joystiq.com/…om-industry-vets-at-red-ba/
 • yetişkin bir insanda sıçartan etkisi yaratmış gulyabani çığlığı.

  nazi almanyası'ndan bilim adamı kurtarma operasyonu bilgisiyle başlıyor 1945 yılında. 1967'de cezai ehliyeti olmayanların sığındığı bir yerde, üç bilim adamı bilinmeyen bir hasta tarafından öldürülüyor. resmi merciler tarafından sığınağın *bütün faaliyetlerinin durdurulması kararı alınıyor. 1972'de cia başkanı bütün mk ultra belgelerinin yok edilmesini istiyor. dökümanlardan bazıları kalıyor. artık neler olduysa adamlara.

  uzatmalı fragmanı kısık sesle küçük ekranda izliyorum bakalım neler olucak.

  (bkz: http://www.ign.com/…-outlast-the-scariest-game-ever)

  bunu okuyan bunlara da ilgi duydu:

  (bkz: jacob's ladder)

  (bkz: the manchurian candidate)

  (bkz: mk ultra)

  (bkz: 3 quinuclidinyl benzilate)

  fragman sonucu: etrafı bok götürüyor ve iki kere hıkladım.
 • 2013 yazında çıkacağı söylenen bir survival - horror oyunu.artık bu tarz oyunları görünce amnesia the dark descentin bu türde çıtayı nasıl yükselttiğini anlayabiliyoruz.adamlar gerçekten devrim yapmıştı.oyun çok etkileyici görünüyor ancak altı üstü bi gameplay videosudur.oyun çıkınca hiç beklenmediği gibi olabilir.zaten kimse yaratıklardan kaçarkenki mirrors edge aksiyonunu boşa beklemesin bence.demem o ki çıkmadan yorum yapılamayacak bir oyun kendisi trailer çok yanıtlıcı olabilir çünkü.

  yinede survival horrordur lan candır.

  edit: mirrors edge konusu harbiden var lan helal olsun.
 • türkçe dil desteği çıksa da alıp oynasak dediğim lovecraft tarzı survival-horror oyunu. bu tarz oyunlarda hikaye o kadar önemli ki hikayeyi anlayamadıktan sonra oynamak her türlü zevk vermiyor.
 • malum ortamlarda jet hızıyla yerini almıştır..
 • eylül ayı itibariyle malum ortamlara düşmüş survival-horror tarzı oyun. sıkı bir amnesia the dark descent hayranı olarak söyleyebileceğim tek bir şey var oda çıtanın outlast' la birlikte aşırı yükselmiş olması çünkü oyun inanılmaz olmuş. yaklaşık 30 dakika civarı oynadım, daha doğrusu oynamaya çalıştım diyebilirim zira gerilim unsuru oyuna çok iyi aşılanmış. outlast bu yıl oldukça söz ettirir kendisinden diye düşünmekteyim.

  how scary is outlast? adında bir video buldum. karanlık ortamda bir grup insana oyunu bir süre oynatmışlar ve tabiki olaylar kayıt altına alınmış, güzel bir video.
 • http://youtu.be/v0vye5_psc0?t=25m52s

  oyungezer editörü sinan akkol'un muhteşem mimikleriyle ne kadar tırsınç olduğunu belgelediği oyun. başlayacaz biz de bu gece kalp krizi geçirmezsek.
 • noise cancelling kulaklıkla oynayıp kalbime ve ruhuma işkence ettiğim mükemmel ötesi oyun. fakat şimdilik "ananski" diyip kapattım oyunu. daha fazla dayanamadım.

  little pig!

  edit: bitti. çok kısaymış. ayrıca korkutmaya devam etse de bir yerden sonra insan alışıyor.

  sana puanım 8/10 kanka.
 • uzun zaman sonra beni korkutmayı başarmış oyun. hatta devam edememe derecesinde korktum itiraf ediyim. gündüz devam etmeyi düşünüyorum gece oynanmaz.

  --- spoiler ---

  parmaklarımızın kesildiği sahnede pc başında o acıyı yaşadım resmen. öyle bütünleşiyorsunuz ki karakterle o kusunca benim de kusasım geldi.
  --- spoiler ---