şükela   tümü | bugün
  • microsoft'un email di$inda task scheduling, team organization, contact list management gibi i$leri de yuruten bol hatali programi.. service pack'ini yuklemeye kalktiginizda cd'sini tekrar istiyor 19. kata cikip inmek zorunda kaliyorsunuz.
  • işin kötü tarafı uninstall etmeye kalktığınızda da cd sini istiyor...
  • bana istedigim from adresiyle mail atmayi mumkun kilmayan.. gelen mail hangi account'uma gelmi$ olursa olsun illa default mail box'tan mail'i atmaya kasan kil oldugum sinir oldugum ilk defa bir programin lite version'inin kendisinden daha iyi olabilecegini kanitlayan (bkz: outlook express) dandik gotten e mail hede programi..
  • mail gonderirken view menusunden from field check'lendigi zaman exchange uzerinde yetkiniz olan herhangi bir accounttan mail gonderme olasiligi sunan exchange client'i.
  • ben kapanirken illa bekle diye tutturan, beklemezseniz de o zaman ben de crash ederim triplerine giren basiretsiz program..
  • disari cikmasi icin beklemeniz gerekebilen program, (bkz: please wait while ms outlook exits).
  • microsoft'un geleneksel olarak duzenledigi elite model look tadindaki guzellik yari$masi . odul olarak kazananin sectigi bir eyalet hediye ediliyor bill gates tarafindan .
  • isyerindeki kurallardan dolayi mail programi olarak kullanilmak zorunda kalinan, recall ozelligi cok faydali olan program.
  • 2000 versiyonuna hotmail accountu eklenemeyen gerizekalı email client
  • e mail yaninda ajanda ozelliklerine de sahip, aslinda ms exchange icin client olarak tasarlanan, ayni zamanda pop3 ve smtp ozelliklerine de sahip bir yazilim