• turkiye'de en cok kullanilan isime sahip olmama, en basitinden banka hesabimin karistigi, belge onaylarken denk geldigim 5 tane ayni isim soyada sahip insanla ayni sehirde yasiyor olmama, bu sebeplerden oturu hayatimda hicbir zaman isimsoyad@x.com seklinde bir maile hayatim boyunca hic sahip olamamis, yillardir mail adresimi karsi tarafa iletirken sorun yasamama, "ney, anlamadim" seklindeki cumlelere uzun yillar maruz kalmama ragmen, hayatimda ilk defa soyadisim@outlook.com seklinde bir mail adresim oldu. sevincim buyuk.

isimsoyad yerine soyadisim olmasindan dolayi ecnebilerin yaptigi gibi cool bir hava yaratmiyor degil.
  • yakında bütün arayüzler w8 ile entegre olsun diye ortalara çıkan projenin ismidir,office paketi içinde yıllarca aşina olduğumuz bu tanımlamanın ücretli olacağı gibi bir his var içimde ancak buna microsoft cesaret edebilirmi bilmiyorum. bu konuda gmail'den bir karşılık gelmesini bekliyorum.
  • yıllarca hotmail'den nefret eden bendenizi geri döndüren sitedir. sade, hızlı ve kullanışlı arayüzü gayet iyidir. ayrıca spam filtresi gmail'e baya bir basar.
  • en ihtiyaç olduğu anda açılmayan, gereksiz anlarda çatır çatır çalışan tripli sitedir.
  • aylardan sonra nihayet takvim uygulamasıni da metro tasarimina gecirmis.

http://blogs.office.com/…ience-for-outlook-com.aspx
  • hiçbir işe yaramayan hizmet, 2 iş değiştirdim ikisinde de telef durumda.
  • android uygulaması sonunda güncellenmiştir. google play deki diğer hotmail uygulamasıyla bir alakası yok, çok daha kaliteli yapılmış.
    google play
  • şu dakika telefonuma kurduğum ve basit arayüzü ile kendini sevdiren android uygulamasına sahip mail sistemi. bakalım yeni gelen mailleri anında gösterecek mi , bunda da sorun yaşamazsan samsungun kendi mail sistemi yerine bunu kullanacağım.
  • gmail'den daha kullanışlı e-posta sağlayıcısıdır.
  • gmail gibi mailin bitişinin hemen dibinde reklam olmayan, yeni web ve android uygulamalarıyla yerini pekiştiren email servisi.
    not: gmail i sadece android için kullanan biriyim