1. yakında bütün arayüzler w8 ile entegre olsun diye ortalara çıkan projenin ismidir,office paketi içinde yıllarca aşina olduğumuz bu tanımlamanın ücretli olacağı gibi bir his var içimde ancak buna microsoft cesaret edebilirmi bilmiyorum. bu konuda gmail'den bir karşılık gelmesini bekliyorum.
  2. hiçbir işe yaramayan hizmet, 2 iş değiştirdim ikisinde de telef durumda.
  3. android uygulaması sonunda güncellenmiştir. google play deki diğer hotmail uygulamasıyla bir alakası yok, çok daha kaliteli yapılmış.
    google play
  4. şu dakika telefonuma kurduğum ve basit arayüzü ile kendini sevdiren android uygulamasına sahip mail sistemi. bakalım yeni gelen mailleri anında gösterecek mi , bunda da sorun yaşamazsan samsungun kendi mail sistemi yerine bunu kullanacağım.
  5. gmail ile karsilastirildiginda, cok daha kullanisli ve sade gorunuse sahip e-posta sitesi. ayrica windows 8 deki uygulamalar ile baglantisi, facebook, gmail, linkedin vb. baglantilari cok buyuk arti, kullanici acisindan.
  6. gmail'den daha kullanışlı olduğunu iddia etme gereksinimi gmail kullanmayı bilmemektir.
  7. gmail gibi mailin bitişinin hemen dibinde reklam olmayan, yeni web ve android uygulamalarıyla yerini pekiştiren email servisi.
    not: gmail i sadece android için kullanan biriyim