şükela:  tümü | bugün
 • tasarımı ve kullanım kolaylığı ile yandex mail ve gmail gibi rakiplerini ezip geçen mail servisi.

  sayesinde maillerimi google apps'den windows live admin center'a transfer ettim. hem de bedava.
 • sikiyim böyle işi. bi adres alıyım dedim, kombinasyonlar dolu çıktı. alternatif adresleri denemek için her seferinde güvenlik şifresini yeniden girmek gerekiyor. yemin ediyorum sırf şu mallık yüzünden surface pro, lumia filan filan windows 8 seti almaktan vazgeçicem. işe bak amına koyim ya.
 • web arayüzü anlamsız derecede hızlı olan webmail servisi. çok hızlı kardeşim, gmailden sonra düz adama ilaç gibi geliyor. aynı zamanda ufak bir metro ui deneyimi de yaşatıyor. bu siteyi açıp arayüzden gıcık kapmıyorsanız, win8 veya phone8 de sizi pek rahatsız etmeyecektir. hız bakımından adeta bir masaüstü uygulaması kullanıyor hissi veriyor. gmail'in 1-2 sene evvel eski arayüzü ve temalarını değiştirmesi ile beraber yandex'e kaçmıştım, şimdi iş mailim, yandex, gmail de dahil alayını buna tanımladım, sonsuz huzura ulaştım galiba. basitlik ve hız, aradığımız şey bu kadar basitti fakat gmail güzel güzel çalışan sitenin hamına koydu.

  ve fekat bunun yanında spam filter muhabbeti konusunda başarım olarak gmail'e yaklaşabileceğini dahi düşünmüyorum. artık önyargı mıdır nedir, bu microsoft spam işini beceremiyor arkadaş. nerede ateşli gece, babafingo büyütme maili varsa benim inbox'a düşüyordu eski nuhu nebiden kalma* hotmail hesabımda. bunu takip edip keyfim gelirse son durumu editlerim.
 • turkiye'de en cok kullanilan isime sahip olmama, en basitinden banka hesabimin karistigi, belge onaylarken denk geldigim 5 tane ayni isim soyada sahip insanla ayni sehirde yasiyor olmama, bu sebeplerden oturu hayatimda hicbir zaman isimsoyad@x.com seklinde bir maile hayatim boyunca hic sahip olamamis, yillardir mail adresimi karsi tarafa iletirken sorun yasamama, "ney, anlamadim" seklindeki cumlelere uzun yillar maruz kalmama ragmen, hayatimda ilk defa soyadisim@outlook.com seklinde bir mail adresim oldu. sevincim buyuk.

  isimsoyad yerine soyadisim olmasindan dolayi ecnebilerin yaptigi gibi cool bir hava yaratmiyor degil.
 • yakında bütün arayüzler w8 ile entegre olsun diye ortalara çıkan projenin ismidir,office paketi içinde yıllarca aşina olduğumuz bu tanımlamanın ücretli olacağı gibi bir his var içimde ancak buna microsoft cesaret edebilirmi bilmiyorum. bu konuda gmail'den bir karşılık gelmesini bekliyorum.
 • yıllarca hotmail'den nefret eden bendenizi geri döndüren sitedir. sade, hızlı ve kullanışlı arayüzü gayet iyidir. ayrıca spam filtresi gmail'e baya bir basar.
 • en ihtiyaç olduğu anda açılmayan, gereksiz anlarda çatır çatır çalışan tripli sitedir.
 • hiçbir işe yaramayan hizmet, 2 iş değiştirdim ikisinde de telef durumda.
 • android uygulaması sonunda güncellenmiştir. google play deki diğer hotmail uygulamasıyla bir alakası yok, çok daha kaliteli yapılmış.
  google play
 • gmail gibi mailin bitişinin hemen dibinde reklam olmayan, yeni web ve android uygulamalarıyla yerini pekiştiren email servisi.
  not: gmail i sadece android için kullanan biriyim