şükela:  tümü | bugün
  • hırvatistan pula da gerçeklesen dub, dubstep, reggae, drumnbass, hiphop tarzı buyuk bir festival. deniz, kum, dans.
    http://www.outlookfestival.com/
  • 2012 line-up i aciklanmis olup 30 agustos - 3 eylul tarihleri arasi gerceklesecek olan bass agirlikli harika festival.

laynap:
    http://www.outlookfestival.com/line-up/
  • bass-heavy muzik turleri icin avrupanin en onemli event'lerinden biridir.
    son yillarda buna benzer cok festival turedi ama ilk olma ozelligini sanirim outlook tasiyor.
    ingiliz gardaslarimiz pula da guzel bir yarimadayi kapatmis. baya da guzel agaclik vs. zaten plaj var.
    oyle rockncoke gibi bir ortam yok. avrupada daha once festivale gitmemis olanlar icin ufak capli soklar yasanabilir. malum cogunluk ingiliz olunca alkol ve benzeri tuketimin suyu cikiyor. gecen yaz ortalikta cirilciplak dansedenler mi dersiniz, ayilan bayilan mi dersiniz baya komik sahnelere sahit olmustuk. ama kimsenin kimseye donup bakmadigi, herkesin durmadan eglendigi, herseyden onemlisi guzel muzik ve guzel doganin birlikte oldugu bir festival.
    boat party ler de cabasi. youtube ' a "outlook festival boat party" yazin bi bakin derim.
    gecen sene yagmur yagmisti biraz sefillik oldu aralarda tabii. yani "aman kiyafetim kirlenir, ben o plastik seylere iseyemem vs" kafasindaysaniz hic size gore degil.
    ses sistemleri veya akustik bunyeleri zorlayabilir. hangi stage di hatirlamiyorum ama baya cikmak zorunda kalmistim bass'tan dolayi.(yaslaniyorum sanirim)
    en begendigim stage'ler the moat ve yanindaki alevli mekandi. hessle audio, hotflush, swamp81 label'larinin neredeyse butun artist'lerini izledim. cok mutluyum.
    bu yaz da ordayiz bir aksilik olmazsa. bekleriz.
  • hırvatistan'ın pula şehrinde avrupa'nın en büyük reggae, dub, house, techno, hip hop, garage ve dubstep türlerini içinde barındıran festivali. evet bu türlerin hepsi bir yerde. festival deyince bize yedirilen günlük konserlere aklınız gitmiş olabilir.
    kocaman bir yarımada, 12 tane ana sahne, 1 plaj sahnesi olmak üzere modunuz ve isteğinize göre bir alanda takılabilirsiniz. 4 günlük festival öncesinde şehrin içindeki amfitiyatroda açılış konseri yapılıyor. kolezyum gibi bir yer, bu muhteşem açılış konseri için hazırlanıyor. akşam 9'dan sabah 5'e kadar uzanan bir yolculukla şehrin içinde başlatıyorsunuz festivali. sadece bu konser, bizdeki festivaller gibi.
    bir sahil kenti olan pula'da 5 günlük eğlence, deniz, kum ve güneş istiyorsanız kaçırmamalısınız.