• avengers endgame'de yine karşımıza çıkacak olan thanos'un askerleri.
  • buralar değerlenecek....
    grafiklere bakacak olursak muhtemelen ps5 yeni xbox ve gtx 3000 serisi için optimize edilecek oyundur
  • tanıtımlarında güzel gözüküyor. yalnız oynanış çok hızlı sanırım yani oynanışa alışmak biraz uzun sürebilir.
  • demosu cikmis. eh fena degil gibi ama tam bitmis gibi bir his vermiyor bir seyler eksik yani anthem daha duzgundu oynanis acisindan.
  • demosunu bir kaç saat oynadım. ham duran noktaları olmakla birlikte hoşuma da gitti. çıkınca satın alma olasılığım yüksek.
  • demosunu xbox one'da denediğim, polonya menşeili geliştirici stüdyo people can fly'ın yeni oyunu. teknik olarak iyi gözüküyor fakat ara sahnelerde çok fazla takılma sorunu karşılaştım, bazen de kare-saniye oranı yerlerdeydi. mantık olarak, gears of war'ı destiny ile birleştirirsek ne olur denmiş ve ortaya outriders çıkmış işte.
  • oyunun demosu hakkında detaylı inceleme için şöyle tıklayabilirsiniz.
  • bu oyun olmuş. ben çok beğendim. top class aaa bir oyun değil. bütçesi sırıtabiliyor, lakin demodan gördüğüm kadarıyla oyun son derece başarılı. gears of war ile diablo 3'ün birleşimi gibi bir şey olmuş. piyasadaki hemen her looter shooter tarzı oyunu oynamış biri olarak çok beğendim.
  • ufak bir olasılık da olsa, 1 nisan'da game pass'e de gelecek olan oyun (sadece konsola gelir herhalde). çoktan pre-order'a açılmış bir oyunu aynı gün game pass'e getirmek de pek hoş olmaz gerçi.

edit: çüş, sahiden geliyormuş (konsola).
  • çıkış gününde xbox game pass kütüphanesine eklenecek olan oyun.

fiyatı hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için ps store linki: https://store.playstation.com/…_00-1955314285649692
hesabın var mı? giriş yap